Юрій Гусєв зустрівся з представниками мас-медіа у форматі відкритого діалогу

15.08.2019 15:33:40
Юрій Гусєв зустрівся з представниками мас-медіа у форматі відкритого діалогу

Сьогодні рівно місяць, як Юрій Гусєв очолює обласну державну адміністрацію. За цей період голова Херсонської обласної державної адміністрації відвідав 15 районів, більш ніж 30 міст, сіл та селищ, де поспілкувався з понад 3000 людей.

«Я переконаний, що зараз Україна і наша область має унікальну можливість до змін. Унікальну, тому, що змінилась влада, тому що має кредит довіри людей до нової команди, а також підтримку міжнародних партнерів», - розповів Юрій Гусєв під час відкритого діалогу з представниками ЗМІ, що відбувся 15 серпня.

За словами очільника області, наразі в регіоні працює стара неефективна система, яка толерує недіючі процеси: «Це стосується і будівництва доріг, медичної реформи, підготовки до опалювального сезону, а також до нового навчального року. Це проблемні питання стосуються кожного району, де я був».

Юрій Гусєв підкреслив, що все, що можна побачити сьогодні в обласних цільових програмах і стратегії розвитку Херсонської області – це багато цифр, слів та, на превеликий жаль - мало сенсу й конкретних цілей.

«Коли ми говоримо про якісні дороги, то це не тільки кількість ямкових ремонтів, а це насамперед кількість збережених життів на дорогах нашої області та уникнення поломок автотранспорту. Коли ми говоримо про медицину, то це не тільки кількість побудованих амбулаторій, а це більше про збереження життя жителів області і те, що може зробити влада для зменшення захворювання», - наголосив голова облдержадміністрації та додав, що прагне зробити все для того, щоб Херсонська область стала найкращою.
Корисні посилання