Журналісти із Тернополя, Сум та Херсона привезли військовослужбовцям гостинці

27.11.2014 19:27:00

Журналістами з Тернополя, Сум та Херсона було оглянуто прикордонне базування в селищі Червоний Чабан і контрольний пункт в’їзду-виїзду «Каланчак»Протягом 26-28 листопада на Херсонщині перебуває делегація журналістів із Тернополя і Сум. Так, 26 листопада вони відвідали військові частини Каланчацького та Чаплинського району.

Метою візиту було побачити реальні умови, в яких перебувають ті, хто захищає кордони держави, а також передати невеликі подарунки – цукерки, печиво, газети. Крім того, було привезено 100 метрів електродроту та вимикачі, про які просили військові.
 
Журналісти, зокрема, побували в прикордонному базуванні у селищі Червоний Чабан та контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак».
 
Ці два підрозділи виконують спільну функцію – охорона і контроль державного кордону, вивірення диверсійних груп. 

«Основним завданням військовослужбовців на пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» є ретельна перевірка тих, хто бажає перетнути кордон, пропуск, а також надійний захист адміністративного кордону та спостереження за суміжною стороною. Прикордонне базування здійснює пропуск транспортних засобів та виконує контроль за пропускним пунктом», – зазначив командир прикордонного базування, підполковник Юрій Безкостюк.

Журналісти оглянули умови, в яких проживають солдати на обох пунктах. Командування частин запевнило, що всім необхідним військові наразі забезпечені.

«Велику допомогу надають органи місцевого самоврядування, волонтери та навіть приватні підприємці. Вони регулярно передають їжу, теплий одяг та речі першої необхідності», – зауважив начальник прес-служби Херсонського прикордонного загону Максим Сорока.

 
Слід зазначити, що разом з журналістами на місця дислокації військовослужбовців виїжджав капелан Української православної церкви Богдан. Він прочитав молитви, виповнив помазання та благословив військових на виконання обов’язку.

Корисні посилання