Каховка відзначає День Соборності та Свободи України

22.01.2014 16:55:00

Підтримуючи соціальні ініціативи Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди Каховка відзначає День Соборності та Свободи України

Цього тижня вся Україна відзначатиме День Соборності та Свободи України. Ідея української соборності є однією з основоположних складових національної ідеї. Тож підтримуючи соціальні ініціативи Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди, 20 січня 2014 року у Каховській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 (директор – Галина Гондарева) було проведено інформаційний захід до Дня Соборності України. Гостями заходу стали міський голова Олександр Карасевич та заступник міського голови Віталій Чернявський. 
Шкільна громада разом з представниками органів місцевого самоврядування пригадали історичні події, які відбулися в Україні 22 січня 1919 року та відкарбувалась не тільки в історії нашої держави, але й у світовій історії. Присутні із задоволенням переглянули фільм «Єдність нації» (автори: Наталія Рассолова та Олександр Мошенський), який був створений у 2009 році та став переможцем у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів, оголошений Українським інститутом національної пам’яті та присвячений 90-річчю подій Української революції 1917-1921 років. Вчитель історії та права Сергій Ткаченко разом зі своїми вихованцями, учнями 11-А класу Юрієм Моторіним та Пєркіним Віталієм, за допомогою матеріалів Каховського історичного музею познайомив присутніх з подіями, які відбулися в цей період в місті Каховка та розповів про те, як акт злуки вплинув на Каховку.
Цікавим став діалог між учнями школи і міським головою Олександром Карасевичем. Старшокласники задавали питання про те, як сьогодні вирує політичне життя в місті, якими політичними партіями представлений депутатський корпус, як співпрацюють політичні партії, громадський сектор щодо вирішення питань економічного і соціального розвитку міста. Розмірковуючи над складними питаннями, учні школи зробили свідомий висновок з слів Олександра Карасевича, який зауважив: «Прагнення українців до возз’єднання є не лише споконвічним бажанням, а й потребою у квітучій, сильній і незалежній державі. І тільки традиції Українського Духу, служіння народу, відданість справі, любов до рідної країни дасть нам можливість бути єдиною нацією, єдиною державою».

Корисні посилання