Каховщина святкує ювілей – району виповнилося 95 років!

24.10.2018 15:19:30
Каховщина святкує ювілей – району виповнилося 95 років!

Сьогодні, 24 жовтня, громада Каховського району зібралася разом, аби відсвяткувати 95-річчя Каховського району, який був утворений 7 березня 1923 року.

На святковий концерт і урочистості завітали керівники Каховської районної державної адміністрації, районної та міської ради. Привітати каховчан приїхали й керівники сусідніх населених пунктів, а від керівництва обласної державної адміністрації привітав Каховщину директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитро Бутрій.

Зала Будинку культури міста Каховка зібрала ветеранів праці району, аграріїв, заслужених працівників різних галузей, педагогів і всіх тих, хто розвиває власний район та вболіває за співмешканців.

Справжнім подарунком у спільний ювілей став святковий концерт з виступами творчих колективів і вокалістів.

Дмитро Бутрій, директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації, у своєму вітальному виступі сказав:

«Ця ювілейна дата свідчить про те, що 95 років тому назад на Херсонщині вже почав формуватися нинішній адміністративно-територіальний поділ. Пройшло майже 100 років і ми знову творимо нову історію – вже за принципом добровільності об’єднуємо громади області і районів. Каховський район є одним з найактивніших у процесі децентралізації».

Також Дмитро Бутрій окремо привітав молоде покоління краян, яке визначатиме майбутню долю району.

«Ми маємо об’єднатися у любові до рідного краю, працювати і жити для його добробуту й допомагати тим, хто цього потребує», - закликав Дмитро Бутрій.

У ході святкового концерту слово надавали тим, хто власною трудовою та адміністративною роботою рік за роком будували цілий район, розвивали його інфраструктуру, підвищували соціально-економічний рівень і «підіймали» аграрну промисловість не тільки Каховського району, а й усієї області.

Адже великим проривом для аграріїв Херсонщини стала побудова Північно-Кримського каналу, що на Каховщині, тому – й розвитку гідромеліорації, вирощування тисяч гектарів зернових і овочевих культур.

Довідково.

На території Каховського району розташовані 44 сільських населених пункти та одне селище міського типу. Чисельність наявного населення становить 35 тис 763 особи або 3,4% від населення області. В рамках реалізації процесу децентралізації влади в районі вже утворені Тавричанська, Зеленопідська, Любимівська та Роздольненська об’єднані територіальні громади.  Корисні посилання