Каховську райдержадміністрацію очолила Наталя Стаднік

07.05.2021 11:44:42
Каховську райдержадміністрацію очолила Наталя Стаднік

Новопризначену голову Каховської райдержадміністрації колективу установи сьогодні представив очільник Херсонщини Сергій Козир. Розпорядження про призначення Наталі Стаднік Президент України підписав 28 квітня.


Голова облдержадміністрації наголосив: «Бажаю сил та наснаги працювати задля розвитку області. Серед пріоритетів у вашій роботі має бути виконання завдань Президента й налагодження співпраці з громадами. Вірю, що вам вдасться досягти успіхів!».


Раніше Наталя Стаднік була заступником голови Бериславської райдержадміністрації. З 2000 року працювала в органах виконавчої влади.

«Усвідомлюю всю відповідальність за перші кроки в роботі новоутвореної райдержадміністрації. Усі свої знання й досвід використовуватиму для розвитку Каховського району. Упевнена, що успіх, перш за все, залежить від спільної роботи однієї команди», - наголосила Наталя Стаднік.

Довідково: Наталя Стаднік народилася у селі Рубанівка Великолепетиського району. У 1996 році закінчила Херсонський державний педагогічний інститут. Працювала вчителем англійської мови у Високопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Згодом почала працювати у Високопільській райдержадміністрації.
Заступником голови Бериславської райдержадміністрації Наталія Стаднік була із серпня 2020 року.Корисні посилання