Каланчацький район піклується про громадян, які залишили тимчасово окуповану територію і райони проведення АТО

10.07.2014 20:04:00

09 липня 2014 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ганни Загорулько відбулося засідання координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Каланчацького району Херсонської області

09 липня 2014 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ганни Загорулько відбулося засідання координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Каланчацького району Херсонської області. На засіданні було визначено відповідальних за звітність щодо громадян, які переміщуються по території Каланчацького району; узгоджено координацію дій між виконавцями плану заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території.
 
Вже на сьогодні в Каланчацькій центральній районній лікарні тимчасово розміщено дві сім’ї з трьох чоловік. Одна сім’я лікарів працевлаштована в цій же лікарні. П’ять чоловік отримали талони в районній міграційній службі та два отримали реєстрацію місце проживання в смт Каланчак.
 
На даний час є можливість розмістити порядку 15 чоловік в Каланчацькій центральній районній лікарні, проводиться інвентаризація житла в сільських, селищних радах.

Корисні посилання