Каховщина вітала трударів села

29.11.2016 10:45:00
Каховщина вітала трударів села

Останній місяць осені подарував нам День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада. Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Сьогодні, 25 листопада, в районному будинку культури ім.. Фрунзе відбулися урочистості та святковий концерт «О Тавріє, мій хліборобський краю!» з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства.

Розпочинаючи свято начальник сектору агропромислового розвитку райдержадміністрації Борис Миколайович Юрчишин традиційно підвів підсумки роботи аграріїв району, розповів про їх досягнення, здобутки, прорахунки та подякував всім селянам за їх відданість святому обов’язку народного годувальника та побажав успіху та хліборобської вдачі.

З вітальною промовою до учасників святкового дійства звернулася голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шевченко, заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич.

Представники районної влади висловили шанобливе ставлення, щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, овочівникам, садівникам, спеціалістам та керівникам господарств і взагалі всім тим, хто щоденно своєю сумлінною працею забезпечує населення району продуктами харчування та бажали їм гарної погоди, щедрих врожаїв, втілення задумів та сподівань а їхнім родинам миру, злагоди та благополуччя. Особливі слова подяки звучали меценатам за надання спонсорської допомоги, за постійну підтримку і сприяння соціально-культурному розвитку населених пунктів району. Саме вони є важливою підтримкою для жителів Каховщини, а разом з тим запорукою процвітання та благополуччя всього району.

Каховщина – це землеробний край, славетний прадавніми землеробськими традиціями, щирими та працьовитими людьми, які не знають втоми, які вражають своїми досягненнями, які попри все віддано служать сільськогосподарській галузі України.

Ваша праця надзвичайно складна, відповідальна та тяжка. В усі часи вона була в пошані. Ми з гордістю прославляємо трударів Каховщини, які за підсумками 2016  року принесли  Каховському району перше місце за високі показники в галузі рослинництва та тваринництва. Наш таврійський край завжди займає лідируючи місця в розвитку агропромислового комплексу Херсонської області. А все завдяки вам шановні, працівники сільськогосподарської галузі! Ви наша гордість і слава, трударі, яким ми завжди співаємо оду вдячності та поваги.

1-67А далі розпочалася найприємніша частина свята – вшанування і вручення почесних грамот тим, хто, доклавши потужних зусиль, здобув вагомі результати. Одже кращих трударів району було відзначено Почесними грамотами голови районної державної адміністрації, районної ради і райкому профспілки працівників АПК:

За вагомий внесок  у соціально-економічний розвиток району, високі показники, досягнуті під час трудового суперництва та з нагоди Дня працівника сільського господарства Почесну грамоту вручено:

Кращим сільськогосподарським  підприємствам  різних форм власності: ПДГ «Каховське» (керівник Проценко Володимир Вікторович), ПП «Агрофірма «ГАВАН» (керівник Мелконян Генрі  Месникович), ФГ «ЮГ» (голова Могила Віталій Анатолійович), приватному підприємцю Коновальчуку  Юліану Сергійовичу.

Кращому господарству по врожайності сільськогосподарських культур: ТОВ «Агробізнес» (керівник Репілевський Едуард Вікторович).

Кращому господарству по впровадженню новітніх технологій: ФГ«Труд» (керівник Петренко Андрій Валерійович).

Кращому колективу комбайнового агрегату: ТОВ «Таврійська  Перспектива» (старший комбайнер Ігін Юрій Єгорович).

Кращому роботодавцю в агропромисловому комплексі: ФГ «Акант» (голова Помазнюк  Віктор Анатолійович).

Почесною грамотою також нагороджено кращих працівників галузі за результатами  трудового  суперництва  серед головних спеціалістів сільськогосподарських галузей, серед керівників виробничих підрозділів сільськогосподарських підприємств та серед працівників масових професій сільськогосподарських підприємств.

Фермерські господарства «Труд», «Алтанал», «Зоря Каховщини» та ПП «Фаворит – ІІІ» були відмічені за активну участь  у ярмаркових заходах району та  області.

Окрім всього цінні подарунки за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, значний особистий внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської продукції отримали Панков В`ячеслав Миколайович, Дементьєв Олексій Анатолійович, Стародубець Юрій Григорович, Юрчишин Борис Миколайович.

Серед меценатів, що отримали Почесні грамоти: Колихаєв Ігор Вікторович- керівник товариства з обмеженою відповідальністю «Продексім»; Єрмоленко Володимир Федорович- керівник сільськогосподарського ТОВ «Таврійська Перспектива»; Міхалєвич Юрій Іванович- керівник ПП «Міхалєвич»; Червоний Олександр Васильович – голова ФГ «Алтанал».

Вітальні слова та нагородження вдало перепліталися з творчими виступами талановитих артистів району.

Не оминули слова вдячності за високий багаторічний професіоналізм, невтомність та наполегливість й шановних ветеранів сільськогосподарської праці, людей, які все життя віддали світанковим ланам та широким таврійським степам… Саме вони почали розвивати величезну, процвітаючу систему агропромислового комплексу Каховщини, яка сьогодні має високу оцінку Херсонської області, та є невід’ємною частиною потужної галузі сільського господарства всієї України!

Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду ветеранів аграрного сектору, які теж були присутні в залі.

Після церемонії нагородження для учасників заходу звучали музичні вітання від художніх колективів самодіяльності та аматорів сцени району. Концертна програма заходу була наповнена неймовірними виступами талановитих артистів району, які подарували всім гостям незабутні спогади та святковий настрій. Бо кожен виступ зі сцени йшов від душі.

Корисні посилання