Каховщина вітає чемпіонок України

18.10.2016 15:50:22
Каховщина вітає чемпіонок України

Сьогодні в райдержадміністрацію завітала дівоча футбольна команда «Колос-Солідарна Україна» на чолі із своїми тренерами Артуром Гусаковим та Олексієм Гурнаковим.  

В кабінеті голови райдержадміністрації дівчат оплесками зустрічали голова райдержадміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична, заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Жанна Василенко та представники депутата обласної ради Віктора Помазнюка.

В ході урочистого прийому юні футболістки отримали від керівництва району вітання та подарунки. Було висловлено слова захоплення та сказано багато теплих слів та побажань вагомих успіхів на футбольній ниві, нових здобутків та перемог, наснаги, міцного здоров’я, дівочого щастя,здійснення мрій та  успіхів у навчанні.

Згодом почалась церемонія вручення подарунків чемпіонкам.

Під час вручення подарунків Валерій Миколайович відзначив внесок футболісток в популяризацію футболу в районі, піднесення футбольного іміджу Каховщини на всеукраїнській арені.

В свою чергу керівник району запевнив футболісток в тому, що керівництвом району буде зроблено чимало важливих кроків для підтримки та розвитку жіночого футболу. І вже найближчим часом команда отримає нову форму із логотипом. Це стане проявом дбайливого ставлення районної влади та й вдячністю за отримані перемоги.

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич також висловила слова особливої подяки та вдячність тренерам команди Олексію Гурнакову й Артуру Гусаку за сумлінну й добросовісну роботу, за те, що зуміли виховати переможців.

Не залишився осторонь цієї подій їх й депутат обласної ради Віктор Помазнюк, який  теж порадів за отримані перемоги футболісток, передавши дівчатам подарунки, серед них – флешки з написом : «Дякую за перемогу» та солодощі.
Та найцінніший для них подарунок, а вірніше – трофей, здобутий ціною наполегливих тренувань і запеклих поєдинків, – Кубок чемпіона України.

Урочистості традиційно вже завершилися спільною фотографією на пам’ять кращої жіночої футбольної команди із керівництвом району.

Нагадуємо, що футбольна дівоча команда «Колос-Солідарна Україна», срібний призер чемпіонату області, виборола право представляти Херсонщину на Чемпіонаті України, який недавно проходив у Тернополі. Здолавши досить серйозних суперників, дівчата повернулися додому з медалями і Кубком чемпіона України.

Корисні посилання