Казнокрадам Херсонщини - антикорупційні заходи

26.07.2019 13:31:40
Казнокрадам Херсонщини - антикорупційні заходи

Телефон довіри державних аудиторів у Херсоні – 0552 26 36 28.

Триває аудиторське інспектування щодо цільового використання коштів. Приміром, на підконтрольних об’єктах освітньої сфери, медицини, при закупівлі обладнання, ліків, на капітальні ремонти, реконструкцію окремих споруд, у будівництві тощо. На контролі - схеми розкрадання і відмивання державних коштів, зокрема, при закупівлі товарів, виконанні робіт і послуг, пільговому кредитуванні.

Низка злочинів, пов’язаних із посяганням на чималі бюджетні суми, є службовими. Деякі горе-чиновники не уявляють своїх дій поза корупційними схемами з бюджетними грошима. Як відомо, потенційні казнокради не полишають думок про привласнення державних коштів. Вони намагаються прикритися, наприклад, фіктивними документами, незаконно заволодіти часткою майна, конвертувати в готівку чималі бюджетні суми.

На часі - упередити привласнення матеріальних цінностей у бюджетній сфері, зловживанням з державним і комунальним ресурсом.

Фахівці, в межах наданих повноважень, протидіють розкраданню коштів від загальнодержавного до сільського бюджету.

Шановні громадяни! Звертайтеся по суті, з конкретним фактажем, на електронну адресу державних аудиторів у місті Херсоні: [email protected].

Повідомляйте про деяких горе-посадовців, котрі виконують службові обов’язки недобросовісно, з нехтуванням вимог діючого законодавства.

За інформацією прес-служби Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській областіКорисні посилання