Керівники Каховського району особисто відвідали дитячий садок Верхньорогачицької громади

12.08.2021 17:11:06
Керівники Каховського району особисто відвідали дитячий садок  Верхньорогачицької громади

З метою вивчення стану справ у дошкільних навчальних закладах Верхньорогачицької громади голова Каховської райдержадміністрації Наталя
Стаднік та голова райради Валерій Брусенський особисто завітали до найбільшого дитячого садка громади – «Берізка», що в смт Верхній Рогачик.

Під час візиту до закладу керівники району поспілкувалася з колективом, побували в групах, спортивному та музичному залах, інклюзивній кімнаті, оглянули харчоблок, а також пройшли по всій території закладу. Очільники району були приємно вражені результатом побаченого. Як відмітили Наталя Владиславівна та Валерій Павлович, даний дошкільний навчальний заклад громади є одним із найкращих у новоствореному районі та області.

«Сьогодні цей садочок впевнено можна назвати зразковим і наводити як прекрасний приклад для наслідування. Ми побачили сучасні туалетні кімнати та групи, спальні та ігрові зони, повністю впорядковане подвір’я закладу та дитячі майданчики, пральню. Проте, мабуть одне із найголовнішого – це відповідність харчоблоку вимогам стандартів системи НАССР та протипожежна сигналізація. Батьки верхньорогачицьких малюків можуть не хвилюватися за своїх дітей – безпека та комфортні умови гарантовані!», – підкреслила Наталя Стаднік.

Корисні посилання