Керівники районних служб взяли участь у селекторній нараді голови облдержадміністрації

07.08.2019 13:05:33
Керівники районних служб взяли участь у селекторній нараді голови облдержадміністрації

У щотижневій селекторній нараді голови облдержадміністрації Юрія Гусєва взяли участь керівники районних служб, управлінь, відділів, а також структурних підрозділів райдержадміністрації у кабінеті голови райдержадміністрації Олександра Єрохіна 5 серпня цього року. Очільник райдержадміністрації представив заступника голови Олександра Шума, який приступив до виконання обов'язків та опікуватиметься вирішенням питань економічного розвитку району.

Під час селекторної наради голова облдержадміністрації Юрій Гусєв визначив першочергові напрямки роботи. Насамперед значна увага буде приділена виконанню заходів направлених на ремонт доріг, а також визначення ділянок, які будуть внесені до пропозицій ремонту на наступний 2010 рік. Він також наголосив на актуальності завершення реформи децентралізації до кінця поточного року. «Питання щодо завершення реформи децентралізації в області мені часто задавали люди під час зустрічей. Крім місцевих жителів, це питання турбує і народних депутатів України, які перемогли на позачергових виборах до парламенту в мажоритарних округах. З ними я спілкувався днями. Їхня позиція одна: завершити реформу децентралізації до кінця 2019 року. Це стосується і Херсонщини», - зазначив Юрій Гусєв. На сьогодні в області створена 31 об’єднану територіальну громаду. До їх складу увійшло 105 сільських, селищних та міських територіальних громад, що становить 35,2%.

Повністю покрито об’єднаними територіальними громадами територію Горностаївського району. Фінансова децентралізація зробила незалежними місцеві бюджети від державного бюджету і створила можливості планування розвитку територій, втілення реальних проектів, спрямованих на розбудову місцевої інфраструктури, благоустрою території громад та підвищенню якості надання адміністративних і соціальних послуг.

По завершенню селекторної наради голова райдержадміністрації Олександр Єрохін, голова районної ради Сергій Карпеченко, перший заступник Тетяна Ющенко, заступник голови Олександр Шум спільно з керівниками районних служб обговорили питання життєзабезпечення району: заслухано керівників щодо поточної ситуації у галузях охорони здоров’я, фінансової і соціальної сфери, економіки та пропозицій по ремонту окремих ділянок автомобільних доріг.

Підводячи підсумки апаратної наради, голова районної державної адміністрації Олександр Єрохін закликав керівників до плідної співпраці та сумлінного виконання службових обов’язків, наголосивши на організації робіт з благоустрою на закріплених за ними територіях.

Корисні посилання