Керівники району привітали спортивний  актив з професійним святом

14.09.2018 11:42:02
Керівники району привітали спортивний  актив з професійним святом

З нагоди професійного свята всіх физкультурніків і спортсменів 14 вересня відбулася традиційна зустріч керівництва району зі спортивним активом.

На зустріч були запрошені керівники спортивних гуртків, тренери-викладачі ДЮСШ «Колос», вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району, молоді спортсмени, прихильники активного способу життя. Серед почесних гостей голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради  Тетяна Тертична та начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Калініченко.

На початку зустрічі начальник відділу освіти Т.П. Калініченко привітала усіх присутніх з професійним святом, наголошуючи на тому, що саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт для людини є джерелом здоров’я, довголіття, він загартовує характер і волю. Тетяна Петрівна висловила сподівання на подальше активне залучення молоді до здорового способу життя та виховання її у кращих традиціях.

Голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков подякував спортсменам за підтримку іміджу району, здобутки та досягнення спортсменів і учнів у даному напрямку та побажав усім здоров’я, наснаги , достатку, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів та нових спортивних звершень.

. Окрім цього Валерій Миколайович висловив слова подяки тим спеціалістам, які проявивши мужність та патріотизм  взяли активну участь у військових навчаннях, оскільки загін територіальної оборони з числа жителів нашого району був відзначений керівництвом оперативного командування «Південь», а  бійці як одні із найкращих військовослужбовців.

До слів привітання приєдналася й голова районної ради Т.С. Тертична наголосивши, що одним із пріоритетних  напрямків роботи влади є розвиток фізичної культури та спорту та запевнила присутніх у фінансовій підтримці з боку депутатського корпусу та  створення сприятливих умов як для роботи вчителів і тренерів так і для заняттям спортом під час навчального процесу.

Керівники району дякуючи за активну громадську позицію тренерів та вчителів фізичної культури вручили кращим грамоти, подяки та подарунки.

За вагомий внесок в реалізацію на Каховщині державної політики в галузі фізичної культури та спорту, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня фізичної культури і спорту грамотою голови Каховської районної державної адміністрації нагородили фахівців з фізичної культури та спорту: Гітрук Анну Юріївну-головного бухгалтера ДЮСШ «Колос», Косенкова Миколу Миколайовича- учителя фізичної культури Семенівського опорного закладу загальної середньої освітит; Шаніну Олену Володимирівну– учителя фізичної культури Кам’янського НВК; Шишенко Світлану Вікторівну – заступника директора  Каховської районної ДЮСШ «Колос».

Подяку голови районної державної адміністрації оголошено Землянському Сергію Миколайовичу- учителю фізичної культури Дмитрівської ЗОШ I-III ст.; Сидоренку Анатолію Васильовичу- учителю фізичної культури Семенівського опорного ЗЗСО та тренеру-викладачу волейболу районної ДЮСШ «Колос» Стецюку юрію Михайловичу.

Вітаємо нагороджених!

Міцного всім здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму. Нехай Ваші досягнення і надалі примножують славу і авторитет нашого району!

Корисні посилання