Хлібороби Білозерського району готуються до збирання ранніх зернових культур

08.06.2015 08:38:24
Хлібороби Білозерського району готуються до збирання ранніх зернових культур

 

05 червня 2015 року на базі державного підприємства «Дослідне господарство «Копані» Інституту зрошуваного землеробства НААН України проведено семінар-нараду з питань підготовки агропромислового комплексу Білозерського району до збирання урожаю ранніх зернових культур, яких у 2015 році у районі налічується 48,7 тис. га.

В нараді, організованої управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації, взяли участь голова районної ради Андрій Донець, фахівці управління, Інституту зрошуваного землеробства, Національної академії аграрних наук України, районного сектору ГУ ДСНС України в Херсонській області, ДП «Херсонстандартметрологія», сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств району, фермери.

В рамках семінару-наради на дослідному полі ДП/ДГ «Копані» відбувся показ нових перспективних сортів пшениці озимої, озимого та ярого ячменю, люцерни. З роз’ясненнями виступили представники Інституту зрошуваного землеробства НААН України начальник відділу, кандидат наук Сергій Заєць та доктор наук Станіслав Голобородько.

В пленарній частині обговорено питання підготовки зернозбиральної техніки, зерноочисних машин, токів, вагового господарства до жнив,залучення зернозбиральних комбайнів з інших регіонів.

Особливу увагу було приділено питанням пожежної безпеки та техніці безпеки при збиральних роботах та роботах при заробці пожнивних решток.

Корисні посилання