Книжковий фонд Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О.М. Семашка поповнився 675 новими книжками

15.11.2013 23:06:00

У першій декаді листопада 2013 року директором Великолепетиської центральної районної бібліотеки Юлією Слабко у секторі обмінного фонду Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара отримано 675 примірників нових книг

У першій декаді листопада 2013 року директором Великолепетиської центральної районної бібліотеки Юлією Слабко у секторі обмінного фонду Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара отримано 675 примірників нових книг, які згідно наказу Міністерства культури України від 13.08.2012 року «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек» розповсюджуються по бібліотеках України.
Поповнення бібліотеки новими книгами – подія, яка стала несподіванкою для різних вікових категорій читачів. Адже тепер, на різні смаки та уподобання, в бібліотеці є література як відомих авторів, так і маловідомих широкому колу читачів. Серед них є книги з історії нашої держави: «Гетьмани України-Русі», «Мазепа», «Іван Сірко», «Невідома Україна у пошуках предків», «Історія України. Щоденний літопис» та інші. Для шанувальників творчості Кобзаря – енциклопедичні книги до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка. Любителі сучасної української прози мають змогу ознайомитися з романами Ірени Роздобудько, Віталія Климчука, Оксани Сайко, Нати Ігнатової. А для наймолодших читачів – книги різноманітної тематики: казки, оповідання, історичні нариси, природничі замальовки.
Працівники центральної районної бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати бібліотеку і познайомитися з новинками літератури. Адже книга – це джерело мудрості. І не зважаючи на те, що з розвитком інформаційних технологій будь-яку літературу можна знайти в Інтернеті, бібліотекарі впевнені, що ніщо не може замінити насолоду від читання книг.

Корисні посилання