Комісією з питань ТЕБ та НС розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

25.05.2018 05:46:18
Комісією з питань ТЕБ та НС розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

24 травня 2018 року під головуванням начальника управління економічного розвитку та цивільного захисту райдержадміністрації Сбітнєва Олега відбулося чергове засіданні постійної районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто питання виділення коштів з резервного фонду районного бюджету на виконання заходів попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в лісових масивах. Директор ДП «Каховське лісове господарство» Галушко Віктор повідомив, що на весні вже було зафіксовано 11 пожеж у лісовому масиві, який межує з Каховкою, Малокаховкою та Таврійськом. У Каховському районі лісові насадження займають площу у 707,6 гектар.

За поданим розрахунком лісового господарства, 120 кілометрів мінералізованих лісосмуг потребує поновлення, заплановано 30 кілометрів влаштування нових смуг. З урахуванням проведення рейдів, визначено загальну суму асигнувань з районного бюджету у розмірі   18 926 грн.

Також розглянуто питання про підготовку дитячих оздоровчих закладів для дітей та підлітків до роботи у літній період 2018 року. Планується організація 18 пришкільних таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти району. Термін роботи таборів з 29 травня по 15 червня 2018 року, на базі Каїрського опорного закладу з 1 червня по 16 червня 2018 року. Час перебування дітей у таборі – 6 годин без денного сну з дворазовим харчуванням. Прогнозована кількість пільгових категорій дітей які відвідають пришкільні табори складає 566 дітей. На організацію літнього відпочинку планується залучити 407,9 тис. грн. з місцевих бюджетів.

У період з 17 по 22 травня 2018 року проведено виїзні комісії по перевірці готовності пришкільних таборів. У ході перевірки встановлено, що більшість закладів освіти готові до проведення відпочинкової компанії з  урахуванням таких питань, як профілактика дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам, дотримання санітарних, протипожежних правил, охорони життя та здоров’я дітей.

Одним із гострих питань залишається стан протипожежного водопостачання. Начальник караулу 13 ДПРЧ Швед Олександр розповів про сучасний стан протипожежних гідрантів у населених пунктах району. Гідранти у більшості випадків потребують відновлення та проведення ремонтних робіт. Обговорено співпрацю у питанні включення улаштування таких гідрантів у проекти реконструкцій та ремонту мереж водопостачання. Існування зазначених вузлів у кожному населеному пункті є нагальною необхідністю, оскільки кожна зекономлена хвилина під час гасіння пожежі має велике значення.

Корисні посилання