Комітет ВРУ з прав людини ознайомився з роботою КПВВ «Чонгар»

12.02.2020 13:40:13
Комітет ВРУ з прав людини ознайомився з роботою КПВВ «Чонгар»

11 лютого в с. Чонгар почав працювати Центр надання адміністративних послуг. Дві людини вже оформили за цей час закордонні паспорти.
Особисто перевірити новий ЦНАП та ознайомитися з роботою контрольного пункту в’їзду/виїзду «Чонгар» прибули представники Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції, які вже другий день перебувають на Херсонщині.


Разом з головою облдержадміністрації Юрієм Гусєвим, Уповноваженою ВРУ з прав людини Людмилою Денисовою та міністеркою у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою вони пройшли майже до «нуля». Також представники Комітету поцікавились проблемами людей, які перетинають тимчасову адмінмежу через КПВВ, поспілкувалися з представниками ОБСЄ та прикордонниками.


Власне, в сучасному ЦНАПі жителі тимчасово окупованої території та прилеглих до КПВВ населених пунктів можуть отримати 168 видів послуг. А саме: земельного та соціального характеру, оформлення паспорта, реєстрація транспортних засобів, видача посвідчення водія, реєстрація нерухомості та бізнесу. Крім того, можна скористатись послугами через онлайн-сервіс або мобільний кейс.Корисні посилання