Команда педагогів району гідно представили район на обласних туристсько-краєзнавчих змаганнях

23.10.2018 11:39:28
Команда педагогів району гідно представили район на обласних туристсько-краєзнавчих змаганнях

Ось і наступила барвиста осінь і 14 команд педагогів області  отримали можливість продемонструвати свої  вміння і навички на туристсько-краєзнавчих змаганнях працівників закладів освіти, в рамках обласного семінару-практикуму «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області».

Вчителі Чорноморівської, Чорнянської, Роздольненської ЗОШ, Кам’янського НВК: Діденко Роман, Кудлай Віктор, Баланович Павло, Франковський Василь,  і Шаніна Елена представляли команду педагогів Каховського району.

Цьогорічні змагання пройшли 19-21 жовтня 2018 року на території урочища Ближні Карабаї Олешківського району. До програми змагань були включені такі види: змагання «Туристсько-краєзнавчий маршрут «Чумацький шлях», змагання з пішохідного туризму «Смуга перешкод» і змагання «Естафета з видів туризму».

В  змаганнях  «Естафета з видів туризму» команда Каховського району  зайняла І місце і отримала обласну грамоту «Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

В загальному заліку команда педагогів Каховського району посіла почесне ІІІ місце  і  була нагороджена грамотами Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської  облдержадміністрації, грамотами та призами обкому профспілки працівників освіти і науки.

Наші вітання переможцям обласних туристсько-краєзнавчих змагань та особлива подяка районній раді профспілок педагогічних працівників за сприяння участі команди району у заході.

Корисні посилання