Коментар до публікації «В Генической школе нет должного отпора маньяку-педофилу», розміщеної на інформаційному інтернет-сайті «Херсонці»

12.12.2017 07:05:19

Генічеська районна державна адміністрація повідомляє, що до адміністрації Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Генічеської районної ради 03.11.2017 року надійшло звернення від батьківського комітету і батьків 1-А класу (зареєстроване у журналі реєстрації звернень громадян від 03.11.2017 року № 3), у якому батьки виклали зауваження та пропозиції щодо посилення безпеки учнів школи під час освітнього процесу.

Цього ж дня директором школи видано наказ № 289 «Про заходи по розгляду звернення батьків 1-А класу», яким створено комісію з розгляду звернення, та наказ № 290 «Про посилення відповідальності вчителів під час чергування по школі», з яким вчителів школи ознайомлено під особистий підпис.

З метою попередження таких ситуацій було проведено наради з педагогічними та технічними працівниками, на яких порушувалося питання про недопущення появи сторонніх осіб на території школи.

06.11 утвореною комісією отримано письмове пояснення класного керівника 1-А класу Верніковської Євгенії Олександрівни.   Класний  керівник  завжди знаходиться  з учнями у кабінеті № 22, слідкує за безпекою учнів під час уроків і перерв.

Практичним психологом школи протягом вересня-листопада 2017 року  відвідані заняття у 1-А класі, проведено спостереження за учнями та проведено цілу низку групових діагностичних занять та профілактичних заходів з учнями 1-11 класів.

Результати анонімного анкетування учнів 7-11 класів проведеного протягом 14-16.11 свідчать, що ніхто з опитаних учнів не бачив на території школи сторонніх осіб, які б викликали в них підозру.

17.11 директор школи письмово звернувся до Генічеського ВПГУНП у Херсонській області з проханням перевірити інформацію щодо можливого проникнення на територію школи сторонніх осіб та можливого вчинення протиправних дій відносно учнів початкових класів. Звернення зареєстроване в журналі ЄО №10005 від 20.11.2017 року у ВПГУНП у Херсонській області.

05.12 адміністрація школи отримала письмову відповідь від Генічеського відділу поліції № 17402/01/38-17, яка містить наступну інформацію: «Проведено відповідну об’єктивну перевірку за даним фактом, в ході якої факт вчинення будь-яких незаконних дій з боку псевдо маніяка-педофіла щодо кого-небудь з учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Генічеськ не підтверджений. Також були проведені профілактичні заходи за даним фактом - вчинення протиправних дій відносно учнів молодших класів не знайшло свого підтвердження».

Тому зазначені вище факти спростовують викладені матеріали на інтернет-ресурсі «Херсонці» щодо бездіяльності адміністрації Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Корисні посилання