Стосовно публікації в інтернет-виданні «Мост» статті «Чиновники Херсонской ОГА оплатили кафе из бюджета»

10.01.2019 15:03:46

Сьогодні, 10 січня на міському інформаційному сайті «Мост» з’явилася стаття з викривленою інформацією, яка може викликати невірне розуміння доцільності використання бюджетних коштів. А саме, витрат у розмірі 13 тис. грн. для оплати послуг кафе «Аншлаг» та перегляду вистави в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша.

Так, повідомляємо, що 11 січня 2019 року о 17.00 в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбудеться урочистий підсумковий захід обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини», з метою нагородження подяками всіх його учасників.

На захід запрошено 26 учасників обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини», членів конкурсної комісії, що була утворена Херсонською обласною радою та сформована з представників громадськості, депутатів профільної комісії та фахівців. Слід зазначити, чиновники з Херсонської обласної державної адміністрації на цей  захід не запрошувалися. Підсумки конкурсу буде підбито в кафе «Аншлаг», оренда  якого закладена в бюджет конкурсу і складає 13 тис. грн. також до вартості послуг театру включено і перегляд всіма запрошеними вистави «За двома зайцями».

На жаль, деякі журналісти не до кінця розібравшись в ситуації друкують компрометуючі статті. Тому з огляду на вищевикладене, просимо колег посилатися на офіційні джерела, а в разі виникнення питань звертатись до офіційних органів.

Корисні посилання