Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Радість»

21.12.2020 09:04:52


Поштова адреса: 74800, Херсонська область, м.Каховка, вул. Ентузіастів, 8
Телефон: (05536) 5-65-55, (05536) 5-54-58
Еmail: [email protected]

 


Посада
 

Прізвище, ім'я, по батькові
 

Контактні дані
 

Директор
 

БЛИЩИК Юлія Єгорівна
 
 

Вихователь-методист
 

ДІХТЯРЬОВА Галина Михайлівна
 

(05536) 5-65-55, (05536) 5-54-58
 

Бухгалтер
 

ГОНЧАРОВА Ольга Володимирівна
 

(05536) 5-65-55, (05536) 5-54-58
 

 

Будинок, де зігріваються серця

Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Радість» (далі – Центр) – заклад соціального захисту, який створено для тривалого (стаціонарного, терміном до 9 місяців) або денного перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Заклад розрахований на утримання 50 дітей. 

Соціально-психологічна реабілітація вихованців Центру, їх виховання, утримання та розвиток здійснюється відповідно до річного плану роботи. 

Потрапивши до закладу, діти обов’язково проходять психологічну діагностику. Фахівці проводять з ними комплекс педагогічно-реабілітаційних заходів для подальшого обстеження на психолого-медико-педагогічній комісії. Відповідно до отриманих результатів складаються індивідуальні плани реабілітації вихованців.

Для організації роботи щодо стабілізації психологічного стану дітей організовано цикл тренінгових занять, основним напрямком яких є корекція соціальної поведінки вихованців: коригування системи цінностей, підвищення рівня свідомості та мотивації до навчання.

Медсестри закладу випускають санітарні бюлетені, здійснюють контроль за якістю харчування, а також за санітарним станом житлових приміщень, їдальні та інших споруд Центру, контролюють терміни зберігання медичних препаратів, графіки проходження профілактичних оглядів та щеплень працівниками закладу.

При організації харчування забезпечується дотримання натуральних норм, його вартість у середньому на добу на одного вихованця складає 43 грн.

Корисні посилання