Конкурс мікрогрантів в Миколаївській і Херсонській областях

06.11.2017 07:13:53
Конкурс мікрогрантів в Миколаївській і Херсонській областях

ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в партнерстві з Херсонською ГО «Причорноморський  центр політичних  і соціальних досліджень» оголошує конкурс мікрогрантів: «Ефективність, прозорість місцевих бюджетів в Миколаївській і Херсонській областях під контроль громад – 2017». Дедлайн - 30 листопада 2017 р.

Цілі конкурсу:

  • Підвищення спроможності громадян щодо участі у бюджетному процесі місцевого рівня, та щодо застосування дієвих методів контролю ефективності виконання місцевих бюджетних/цільових програм.
  • Підвищення спроможності громадян щодо застосування механізмів поточного контролю використання бюджетних коштів через процедури тендерних закупівель.
  • Просування дієвих механізмів, що забезпечують прозорість та ефективність бюджетного процесу, та підзвітність використання бюджетних коштів, на місцевому та обласному рівнях.
  • Формування сталих партнерств за участю об’єднань громадян та місцевого бізнесу, що започатковують компанію по вирішенню проблеми відповідно до спільного плану солідарних дій.
  • Відпрацювання методів залучення городян до заходів компанії з просування дієвих механізмів, що забезпечують контроль формування бюджету та використання бюджетний коштів на місцевому рівні:

б) навичками контролю органів місцевого самоврядування (ОМС) в процесі виконання місцевих бюджетів.

в) навичками дієвого оскарження в компетентних органах порушень в бюджетному процесі, в т.ч. в процедурах держзакупівель.

Географія конкурсу: міста обласного значення, об’єднані територіальні громади Миколаївської та Херсонської областей.

 Термін подачі заявок: 30 листопада 2017 рФорма заявки на конкурс.

Тривалість реалізації проекту: не більше 5 місяців. Розмір гранту: до $800

Оголошення  результатів: 25 грудня 2017 р.

Початок реалізації проектів – 01.01.2018р.

E-mail: fondnikol@gmail.com  та nzmp@ukr.net

Довідки: Тел (0512) 47-38-79, тел (095) 242-51-24

Корисні посилання