Координаційний центр Скадовського району опікується питаннями реєстрації та обліку біженців

24.06.2014 16:10:00

Станом на 23 червня в органи виконавчої влади міста звернулося 15 сімей, в яких налічується 61 особа, з них 14 дітей. Всім сім’ям надана всебічна допомога у вирішенні їх нагальних питань

У зв’язку з трагічними подіями, які відбуваються на південному сході країни та виїздом окремих сімей з АР Крим, Луганської та Донецької областей до Скадовського району на тимчасове перебування, з метою забезпечення надання належного рівня соціального захисту і підтримки таких сімей, для вжиття заходів, що дозволять здійснювати всі передбачені чинним законодавством України соціальні виплати, допомоги, компенсації, надавати послуги та виконувати інші життєво необхідні завдання щодо вирішення всіх проблемних завдань, пов’язаних з їх тимчасовим місцем перебування Скадовською районною державною адміністрацією створено районний координаційний центр.
Робочою групою центру проаналізовано, які будівлі та заклади можуть прийняти біженців. Для влаштування на тимчасове проживання сімей, які прибувають в місто з території південних і східних областей України, за дорученням голови районної державної адміністрації визначені місця можливого розміщення цих сімей: 150 місць в пансіонаті «Південний».
Станом на 23 червня в органи виконавчої влади міста звернулося 15 сімей, в яких налічується 61 особа, з них 14 дітей. Всім сім’ям надана всебічна допомога у вирішенні їх нагальних питань. Центром організовано роботу з прийому, розміщення проживання та харчування вищевказаних громадян. 5 осіб вже забезпечені роботою. Проводиться також аналіз місць у дитячих садках і школах (влаштовано 3 дитини), літніх таборах для дітей, можливостей щодо правової, медичної та психологічної допомоги. Крім того, Центр опікується питаннями реєстрації та обліку біженців, щоб рідні та близькі не втрачали зв’язку між собою.
20 червня Скадовський район відвідали спостерігачі OSCE. Разом з заступником голови районної державної адміністрації Анатолієм Розумним та робочою групою координаційного центру вони відвідали пансіонат «Південний», де особисто перевірили умови проживання переселенців та були дуже задоволені оперативністю та скоординованістю роботи, щодо прийому та розміщення переселенців.
Спілкуючись зі спостерігачами OSCE заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний, зокрема, зазначив: “Сьогодні ми як ніколи згуртовані навколо надання посильної допомоги вимушеним переселенцям зі Сходу країни. Першочерговим у нашій роботі є їх розміщення для тимчасового проживання, надання повного спектру соціальних послуг цим громадянам, щоб вони відчули реальну турботу про їх долю та не втрачали надію на краще майбутнє”. У свою чергу спостерігачі OSCE подякували місцевій владі за оперативне реагування на цю ситуацію та надану допомогу вимущеним переселенцям.

Корисні посилання