Координатори проекту РАТН відвідали обласний центр громадського здоров’я

19.11.2019 06:51:55
Координатори проекту РАТН відвідали обласний центр громадського здоров’я

18 листопада в рамках ознайомчого візиту представники проекту РАТН «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» відвідали Херсонський обласний центр громадського здоров’я. Заступник директора проекту Ольга Павлова разом з координаторами Оленою Павленко, Ніною Жеребко, Валентиною Полунею, Оленою Дюжевою, Тамарою Іваненко ознайомили керівництво закладу з запланованими напрямками проектної діяльності в Херсонській області.

Міжнародна організація РАТН зацікавлена в партнерах для реалізації нового п’ятирічного проекту. Один з партнерів на Херсонщині – обласний центр громадського здоров’я.

«В нашому проекті заплановано роботу з регіональними центрами громадського здоров’я в декількох напрямках. Нам цікаві партнери, що мають великий досвід і вміння працювати. В проекті є компоненти пов’язані з проведенням різноманітних досліджень, ми б хотіли попрацювати з регіонами, вивчити це на вашому рівні. Потім на основі аналізу будуть розроблені інформаційні та комунікаційні кампанії, чітко спрямовані на усунення виявлених проблемних зон», - розповіла заступник директора проекту Ольга Павлова.

Координатори проекту запропонували навчання працівників центру громадського здоров’я моніторингу та планування діяльності, роботі в різних інформаційних системах, допомогу в побудові стратегії.

До проекту РАТН «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» залучено 12 областей України з найвищими показниками захворюваності на туберкульоз, хіміорезистентний туберкульоз та ко-інфекцію ТБ/ВІЛ.

Діяльність проекту направлена на зменшення тягаря туберкульозу в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих. Завдяки інноваційним підходам для поліпшення якості лікування планується посилення потенціалу протитуберкульозної служби.

Корисні посилання