Круглий стіл» на тему: «Організація надання ЕМД населенню Херсонської області. Питання реформування ЕМД»

20.09.2017 12:59:13
Круглий стіл» на тему: «Організація надання ЕМД населенню Херсонської області. Питання реформування ЕМД»

20 вересня 2017 року о 13.00 в приміщенні КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради відбудеться засідання за «круглим столом» присвячене збільшенню інформатизації щодо організації надання екстреної медичної допомоги населенню Херсонської області та покращення співпраці з первинними та вторинними ланками медичної допомоги.

Організаторами заходу виступають Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації та КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.

Під час заходу планується обговорення питань організації екстреної медичної допомоги  в Херсонській області, структури ОТЦЕМД, базування бригад Е(Ш)МД, функцій та завдань центральної оперативної диспетчерської, правил виклику ЕМД, розподілу викликів на екстрені та неекстрені, взаємодії служби екстреної медичної допомоги з закладами охорони здоров’я області; можливі шляхи покращення часу доїзду до місця події; перспективи розширення мережі пунктів постійного та тимчасового базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на території області; впровадження інноваційного проекту МОЗ України «Регіональна реперфузійна мережа в дії» щодо невідкладної медичної допомоги пацієнтам з гострим коронарним синдромом.

До участі у заході запрошуються: представники інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації.        

Місце проведення: м. Херсон, вул. Бєлінського, 6, КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактних осіб: Чамлай Інеса Миколаївна, тел. 095-277-39-05, Балицька Олена Володимирівна, тел. 095-277-40-44.

Корисні посилання