Круглий стіл «Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринку ЖКГ: роль управляючих компаній»

03.08.2017 06:39:51
Круглий стіл «Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринку ЖКГ: роль управляючих компаній»

08 серпня 2017 року о 10 годині за участю представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, громадської спілки «Експертна Міжгалузева Асоціація України» в рамках проекту, що реалізується у партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберга (Німеччина), обласною державною адміністрацією організовується проведення засідання за «круглим столом» на тему: «Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринку ЖКГ: роль управляючих компаній».

Захід відбудеться за адресою: м.Херсон, просп.Ушакова, 47 (IV поверх, зал засідань).

В рамках засідання будуть розглядатися питання, які стосуються якості та стандартів послуг у сфері управління житлом, визначення на конкурсних засадах управителів житлових будинків, формування інституту професійних управителів, впровадження комерційного обліку теплової енергії та холодного водопостачання.

До участі в заході запрошуються фахівці районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, депутати місцевих рад, керівники тепло- та водопостачальних підприємств, житлово-експлуатаційних організацій, управителі, голови ОСББ, представники громадськості, ЗМІ.

З метою реєстрації та отримання додаткової інформації звертайтеся до контактних осіб:

Кудрьова Валентина Анатоліївна – начальник відділу з питань розвитку житлового господарства, благоустрою та комунального обслуговування Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, тел. (0552) 49 02 09.

Акаєва Наталія Юріївна – головний спеціаліст відділу з питань розвитку житлового господарства, благоустрою та комунального обслуговування Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, тел. (0552) 49 42 84.

Корисні посилання