"Круглий стіл" на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту щодо пропуску паводків»

24.02.2016 10:10:42

26 лютого 2016 року о 15 годині відбудеться засідання за «круглим столом» на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту щодо пропуску паводків».

Організатор заходу – управління з питань цивільного захисту Херсонської обласної державної адміністрації.

 Під час заходу планується обговорити про підготовку органів управління, сил і засобів до оперативного реагування у разі порушення нормальних умов проживання населення та сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення області, пов’язаних з пропуском весняної повені та паводків.

До участі в заході запрошуються представники громадських об’єднань, організації, представники засобів масової інформації, представники управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, управління ДСНС України в області, Херсонського обласного управління водних ресурсів,   Херсонської філії  ПАТ «Укртелеком».

Місце проведення: м.Херсон, проспект Ушакова, 47, каб. 135.

Для проходу до приміщення управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, посвідчення, військовий квиток, тощо).

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи: Подоба Тетяна Миколаївна, тел. (0552) 22-27-48.

Корисні посилання