Купуйте Херсонське

image_originalХерсонщина історично займалась вирощуванням плодоовочевих та баштанних культур, садівництвом та виноградарством і можна сказати, що на протязі всього періоду формування агропромислового потенціалу – Херсонщина є лідером в Україні по виробництву плодоовочевої продукції. Для цього область має всі природно-кліматичні умови та родючі землі.

Основні завдання сільського господарства регіону на сьогодні полягають у нарощуванні обсягів виробництва продукції рослинництва, зокрема завдяки ефективному використанню зрошуваних земель, впровадженню крапельного зрошення, у створенні інфраструктури, необхідної для зберігання, постачання та реалізації сільськогосподарської продукції.

Серед овочевих культур найбільше значення мають помідори, капуста, цибуля, перець солодкий, баклажани. Далеко за межами області відомі херсонські кавуни і томати – знак якості, своєрідна візитна картка нашого регіону.

Набувають розвитку тепличні господарства області тим самим розширюється спектр виробляємої ранньої овочевої продукції. Однак, ефективність виробництва залежить від ефективності організації шляхів реалізації цієї продукції, визначення оптимальної ціни та вміння орієнтуватися і враховувати основні тенденції на ринку.

Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації приділяється значна увага просуванню продукції місцевих товаровиробників на внутрішні і зовнішні ринки області та держави в цілому.

Слід зауважити, що інформаційна кампанія щодо просування продукції місцевих виробників на ринки області фактично проводяться кілька разів на рік та приурочується до визначних подій, що відбуваються в місті – Великодній ярмарок, День міста, Осінній ярмарок, День працівника харчової промисловості та працівників сільського господарства, Новорічний ярмарок тощо.

В рамках проведення ярмарків-продажів, з метою ознайомлення жителів та гостей міста з напрямками виробничої діяльності агропромислового комплексу, проводиться  презентація можливостей підприємств у форматі виставки-продажу продукції. Окрім промоції виробників, мається на меті забезпечення херсонців якісними товарами харчової галузі за цінами виробника. Вказані заходи проводиться у розширеному форматі. До участі в них, окрім підприємств харчової промисловості, залучаються й місцеві виробники інших галузей, які презентують власну продукцію. Такий формат виставків – продажів має підтримку та схвальні відгуки як учасників, так і споживачів.

У процесі проведення заходів відбувається живе спілкування споживачів та виробників продукції, адже обов’язковим елементом є дегустація. Виробники враховують усі зауваження і побажання.

З метою подальшого просування продукції місцевих виробників на внутрішній та зовнішній ринки області, Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації в рамках проведення в області інформаційної кампанії «Товар Херсонщини» започатковує ознайомлення мешканців міста Херсона та області з найбільш потужними сільгосптоваровиробниками, переробними підприємствами харчової промисловості та асортиментом продукції, що виробляється в області.

ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон»

ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон»

16.10.2019 13:02:53

Директор - Баденко Оксана Едуардівна ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон» заснований в 2005 році. Виробничі потужності заводу розташовані в георгафічно вигідному місці Херсонської..

Група компаній «Каїсса»

Група компаній «Каїсса»

16.10.2019 12:45:30

Співзасновник - Гавренкова Вікторія Володимирівна 19 років на ринку; 324 співробітника; 258 партнерів; 500 тонн продукції за добу Виробничі потужності групи компаній «Каїсса» знаход..

Приватне акціонерне товариство «Чаплинський маслосирзавод» (ПрАТ «Чаплинський маслосирзавод»)

Приватне акціонерне товариство «Чаплинський маслосирзавод» (ПрАТ «Чаплинський маслосирзавод»)

16.10.2019 12:22:54

Директор: Басманов Сергій Васильович Майже півстоліття тому – з 01 липня 1960 року, в селищі Чаплинка Херсонської області почав працювати завод по переробці молока - державне підприємство Ча..

ТМ «Наш продукт»

ТМ «Наш продукт»

16.10.2019 12:06:53

Засновник Касьяненко Олександр Іванович Директор Перепелюк Сергій Сергійович ТМ «Наш продукт» працює на ринку України більше 12 років, і входить до числа провідних підприємств півде..

ТОВ АПФ «АТЛАНТ»

ТОВ АПФ «АТЛАНТ»

10.07.2019 12:53:41

Директор: Глущенко Євген Олексійович Підприємство ТОВ АПФ «Атлант» працює на ринку молочної, масложирової продукції і займається виробництвом масла вершкового та топленого, спредів, сум..

КОМПАНІЯ «AСОЦIАЦIЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ»

КОМПАНІЯ «AСОЦIАЦIЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ»

09.07.2019 11:29:40

КОМПАНІЯ «AСОЦIАЦIЯ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ» ..

ТМ УКРАЇНСЬКІ ВʼЯЛЕНІ ПОМІДОРИ

ТМ УКРАЇНСЬКІ ВʼЯЛЕНІ ПОМІДОРИ

09.07.2019 11:21:16

ТМ УКРАЇНСЬКІ ВʼЯЛЕНІ ПОМІДОРИ  ..

ТОВ «Роздольне»

ТОВ «Роздольне»

09.04.2019 14:36:08

Директор : Біліченко Юрій Васильович Заступник директора : Демʼянюк Юрій Михайлович ТОВ «Роздольне» є єдиним підприємством на півдні України, де відбувається глибока (шокова) замороз..

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України»  «Великолепетиський елеватор». Філія ДПЗКУ Великолепетиський елеватор

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Великолепетиський елеватор». Філія ДПЗКУ Великолепетиський елеватор

09.04.2019 13:56:40

Директор: Гудзоватий Сергій Йосипович Великолепетиський елеватор у смт. Велика Лепетиха Херсонської області побудований у 1928 році. Споруда була зведена з дерева та оббита цинкованим залізом, але ..

Млиновий комплекс ВКФ «АРІС» ЛТД

Млиновий комплекс ВКФ «АРІС» ЛТД

09.04.2019 13:37:43

Директор: Ускач Фелікс Леонідович Млиновий комплекс ВКФ «АРІС» ЛТД почав свою діяльність в 1997 році в м Херсоні і спеціалізується на закупівлі та переробці пшениці, випуск високоякісно..

Чорнична паста «LiQberry»

Чорнична паста «LiQberry»

09.04.2019 13:02:10

Директор ФОП Шмигельська Анастасія Сергіївна Чернична паста «LiQberry» - багатофункціональний харчовий продукт, створений за інноваційною технологією, захищеною kost minпатентамі. Вжива..

ТОВ «Херсонмлин»

ТОВ «Херсонмлин»

10.01.2019 11:22:37

Засновник – Фень Георгій Олександрович Директор млина - Комаричина Світлана Віталіївна ТОВ "ХЕРСОНМЛІН" філія «Млин» засновано в 1999 році в м.Олешки, Херсонської..

ТОВ "Екобіотек"

ТОВ "Екобіотек"

10.01.2019 11:01:03

ТОВ Екобіотек - Україна - сучасне виробництво з повним циклом переробки насіння соняшнику. Місцезнаходження заводу на півдні України (м.Херсон) обрано не випадково, тому що наш регіон історично сла..

ТОВ «Південмлин»

ТОВ «Південмлин»

10.01.2019 10:29:47

Засновник - Нестеренко Сергій Вікторович Генеральний директор - Мороз Зінаїда Марʼянівна Підприємство ТОВ «Південмлін» займається переробкою зерна пшениці, виробництвом борошна, ..

Група компаній «Данон»

Група компаній «Данон»

10.01.2019 10:14:19

Генеральний директор – Наталі Алькер Місія «Данон» – нести здоров'я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі. Група компаній «Д..

Сільськогосподарська агрофірма «Прогрес»

Сільськогосподарська агрофірма «Прогрес»

05.10.2018 08:26:20

ТМ «Тягинські ковбаси» Директор: Іванов Олексій Сергійович                      ..

Публічне акціонерне товариство “Південна винокурня”

Публічне акціонерне товариство “Південна винокурня”

05.10.2018 08:13:09

ПАТ “ПІВДЕННА ВИНОКУРНЯ   Голова правління – Лопатюк Микола Володимирович Профіль підприємства : виробництво та продаж алкогольних напоїв.   Напрямки діяльності: ..

ПАТ «Новокаховський завод плавлених сирів»

ПАТ «Новокаховський завод плавлених сирів»

05.10.2018 08:05:30

Голова правління – Тіщенко Віталій Іванович   Компанія «Молочний доктор» існує на ринку з 2000 року. Продукція підприємств, що входять до складу нашої компанії, добре відо..

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат»

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат»

06.07.2018 06:39:32

Основа політики підприємства:  «Якість перед усім. Ніяких компромісів за рахунок якості!» Голова правління – Дуров Сергій Борисович ПАТ «Херсонський хлібокомбінат&r..

Херсонська обласна спілка споживчих товариств

Херсонська обласна спілка споживчих товариств

06.07.2018 06:20:25

Голова правління – Шахунов Валерій Борисович Херсонська обласна спілка споживчих товариств (скорочено облспоживспілка) заснована у 1944 році. Продукція, що випускається підприємством: ..

12

Корисні посилання