Курортний сезон відкрито!

06.06.2016 09:33:57
Курортний сезон відкрито!

01 червня 2016 року Скадовський район разом з усією Україною та світовою спільнотою, відзначив Міжнародний День захисту дітей. A віднедавна, саме 1 червня  у нашому регіоні під сміх щасливих дітей та спів веселих хвиль стартує оздоровчий сезон.

Театралізоване дійство урочистого відкриття курортного сезону 2016 року, разом з володарем морів та океанів, Нептуном і його свитою – додало яскравості заходу. Вітальною промовою відкрив свято голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик: «Сьогоднішні успіхи і досягнення нашого міста – це, в першу чергу, заслуга старшого покоління скадовчан, які розділили з ним і найважчі часи, і радісні перемоги. Приємно, що нове покоління гідно продовжує традиції своїх батьків і дідів: своєю працею й інтелектом створює надійний фундамент для подальшого розвитку держави, нашого району та міста. Ми сьогодні передаємо наше місто в руки майбутнього покоління і наше завдання зберегти найкраще, зробити наше місто та державу процвітаючими задля того, щоб наші діти та майбутні покоління мали гідне, щасливе життя, мирне небо над головою та пишались нашою ненькою Україною. І нехай це подвійне свято,  стане точкою відліку в подальшому успішному розвитку нашого рідного міста-курорту, дитячого курорту Державного значення.

IMG_1028

Дивовижну, яскраву програму підготували творчі колективи Скадовського районного будинку культури: народний хореографічний колектив «Провінційний балет», театр-танцю «Драйв», народний колектив спортивного бального танцю «Каравела», народний колектив «Веселые ребята», солісти народної вокальної студії «Всі разом», солісти вокальної студії. Творчі колективи центру дитячої та юнацької творчості: солісти вокальної студії, хореографічний колектив «Фурор» та театр мод.

У промені дитячих мрій і сонця поринули на художньому майданчику біля пам’ятника засновника міста С.Б. Скадовському, понад 50 учасників зразкової студії «Палітра» Скадовського районного будинку культури, керівник Микола Бут  разом з юними художниками району та гостями міста.

2016_06_03_05

Також цього дня у святковій програмі проводились майстер-класи  для дітей з декоративно-прикладного мистецтва. Школярі – переможці  Олімпіад, спортивних змагань, турнірів та конкурсів мали змогу безкоштовно відвідати атракціони. Біля Парку розваг завдяки відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та туризму районної  державної адміністрації розташований Територіальний інформаційний центр, у якому бажаючи мали змогу отримати інформацію щодо розвитку Скадовського району, як курорту Державного значення та безкоштовно проїхатись на електросігвеях. Найталановитіші діти нашого району, діти воїнів АТО та діти-сироти були забезпечені вільним входом до Скадовського дельфінарію «Акварель» для перегляду феєричного шоу за участю дельфінів Зевса та Лілу, а також морського котика, на території центрального пляжу проведено районний турнір з пляжного волейболу, а у кафе-барі «Дон» всі діти мали змогу взяти участь у «Веселих  стартах».

Справжнім видовищем став запуск повітряних зміїв від гуртка «Галактика» та запуск моделей кораблів від вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. А також море найтепліших вражень подарувала зустріч з чотирилапими пухнастими друзями – підопічними натуралістичних гуртків.

Віримо – разом ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Скадовська. Саме підростаючому поколінню належить утверджувати в світі авторитет України, як могутньої Європейської держави. Свято відбулося завдяки захисникам вітчизни, які сьогодні боронять кордони нашої держави. Слава Україні!

Корисні посилання