Квест-фестиваль родинної єдності «Родина-школа-Україна» у ЗНЗ №39

05.05.2016 09:01:00
Квест-фестиваль родинної єдності «Родина-школа-Україна» у ЗНЗ №39

У школі№39 було проведено квест-фестиваль родинної єдності «Родина – школа – Україна». На фестивалі були присутні : начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов, помічник-консультант начальника управління освіти, Заслужений учитель України Тамара Юріївна Верещака, доктор філософії, доцент КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Назаренко Людмила Миколаївна, голова Дніпровської районної у місті Херсоні ради Кондратов Владислав Андрійович,  депутат Дніпровської районної у місті Херсоні ради Віталій Вікторович Гузенко.

Квест-фестиваль розпочався виступами почесних гостей, які звернулися зі словами вітання до учнів, вчителів та батьків школи-родини. Потім відбулася довгоочікувана подія – відкриття шкільного дитячого парку відпочинку імені Василя Сухомлинського та огляд-конкурс зелених куточків, які цікаво презентували класні колективи. Cтворення в школі парку імені Василя  Сухомлинського відбулося з ініціативи директора школи, Заслуженого працівника освіти України, депутата міської ради Ольги Миколаївни Маренчук, підтримки педагогічного, учнівського колективів та батьківської громади. На пришкільній території були виділені куточки для кожного класу, на якому учні разом з батьками та вчителями створили неповторні, затишні зони з фігурками казкових героїв, клумбами, лавочками. Діти з натхненням та задоволенням працювали, втілювали в життя ідеї Василя Сухомлинського про зелені куточки та «зелені класи». Переможцями конкурсу – огляду зелених куточків  стали: ІІ місце-5 Б клас, ІІІмісце – 1А,4А,1Б,4Б класи. Ці класні колективи отримали почесні грамоти та грошові винагороди.

Група дітей під керівництвом заступника директора школи Бєлічкової Людмили Анатоліївни  виготовляли маскувальну сітку для воїнів АТО. За результатами цієї роботи І місце посів 7 А клас. За програмою фестивалю було проведено конкурс на кращий ролик про шкільне життя. Найкращими було визнано ролики 2Б,5 Б, 9А, 9 Б та 11 класів класів, які були нагороджені грамотами та грошовими винагородами. Після перегляду роликів відбувся гала-концерт талановитого учня 11 класу Грецького Марка.

При підведенні підсумків з промовою до присутніх «Розвиток творчих здібностей школи-родини №39» звернулася Назаренко Людмила Миколаївна. Нагородження та почесні грамоти отримали не тільки класні колективи та учні. Подяки за творчість, ініціативність та активну участь в оздобленні шкільних зелених куточків отримали також 15 найактивніших батьків дітей.

Мрії Василя Олександровича Сухомлинського про дружню школу, в якій панує дух навчання, творчої праці, душевного спілкування з природою втілює в життя директор школи Ольга Миколаївна. Створення дитячого парку ім. В. О. Сухомлинського стало ще одним кроком до родинно-шкільної єдності учнів, батьків та вчителів школи-родини № 39.

Корисні посилання