Лікарня ім.О.С. Лучанського відсьогодні тимчасово припиняє виписку й прийом хворих

05.08.2020 17:10:44
Лікарня ім.О.С. Лучанського відсьогодні тимчасово припиняє виписку й прийом хворих

Таке рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом Юрія Гусєва. У зв’язку з виявленням спалаху коронавірусної інфекції у пацієнтів та медичних працівників Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського, у закладі з 5 по 18 серпня буде припинено виписку й прийом дорослих та дітей планового, ургентного (невідкладного) порядку, вагітних, роділь, породіль.
За словами директора Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктора Короленка, наразі вже підготовлено відповідний наказ, який регулює порядок звернення пацієнтів Дніпровського району, потреби жителів якого обслуговує лікарня. Вони зможуть звернутися до інших визначених у документі закладів охорони здоров’я міста Херсона (наказ додається).    


У лікарні вже виявлено 9 хворих на COVID-19, серед яких 6 медпрацівників та 3 пацієнти реанімаційного відділення.
У всіх пацієнтів та медпрацівників реанімаційного відділення лікарні ім.О.С.Лучанського, а також дотичних відділень після виявлення першого випадку було відібрано понад 90 проб біоматеріалів, ще 97 відібрано сьогодні. Наразі триває дослідження цих матеріалів. 


Як зазначив головний лікар лікарні ім.О.С.Лучанського Володимир Ларіонов, виписувати хворих з лікарні будуть тільки за результатами негативного ПЛР-тесту. Крім того, продовжить роботу міський центр серця, який функціонує на базі лікарні. Усіх його пацієнтів та медичних працівників наразі тестують на наявність коронавірусу. 
Очільник області Юрій Гусєв наголосив на необхідності невідкладної дезінфекції приміщень лікарні, на території якої виявлено внутрішнє інфікування.Корисні посилання