Літературний тандем з братами Капрановими

04.09.2019 11:42:07
Літературний тандем з братами Капрановими

В межах проекту Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова «Літературний тур Херсонщиною «Книгомандри»» на відкритій території культури та мистецтва Urban CAD відбулася зустріч з братами Капрановими.

Віталій і Дмитро Капранови – автори популярних романів та документальної прози, які не залежуються на полицях книгарень, серед яких «Кобзар 2000», «Майдан таємні файли», «Історія нашої церкви», «Забудь - річка», «Щоденник моєї секретарки» та ін. Також вони є засновниками видавництва «Зелений пес» - одного із найпрогресивніших в Україні.

 

Літературний тандем Віталія та Дмитра Капранових вже добре відомий херсонським шанувальникам сучасної української літератури, але поспілкуватися з ними щоразу приходить багато людей: мешканці міста, блогери, представники закладів культури та преса.

Письменники багато розповідали про свій новий роман «Справа Сивого», розкрили складнощі написання історичних романів. Цікавою була розповідь про історію появи «Мальованої історії незалежності України» - видання, яке користується неабияким попитом у читачів і має, на даний час, найбільший тираж серед книжок авторів.

Зустріч пройшла у веселому та піднесеному настої, слухачі не приховували своїх емоцій, а брати із задоволенням жартували та ділилися приємними спогадами про мандрівки Україною.

Наприкінці заходу письменника роздали купу автографів, книжок та зробили селфі на пам'ять.

#Книгомандри тривають! Рухаємося далі, слідкуємо за афішами!

Корисні посилання