Херсонщина попрощалася з Героєм

04.07.2017 14:40:12
Херсонщина попрощалася з Героєм

Війна на Сході країни забирає життя кращих синів нашої держави, таких яким був і 24-річний уродженець Херсонщини Володимир Сініцин. Сьогодні 04 липня Володимира в останню путь провели його односельці з села Новомиколаївка Новотроїцького району. Разом з людьми за загиблим героєм плакало і небо, немов і природа сумувала за юнаком, який за своє коротке, але звитяжне життя зробив більше ніж інші за сто років.

Володимир Сініцин народився 31 травня 1993 року в Новомиколаївці. Після закінчення місцевої школи та Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії перед юнаком відкривалася така омріяна сьогодні для багатьох юнаків кар’єра моряка. Але він завжди мріяв служити в армії і 9 січня 2014 року прийшов у Збройні Сили України на військову службу за контрактом. Невдовзі його бажання захищати Батьківщину знадобилася їй.

Він пройшов бойове хрещення в найбільш небезпечний період російської агресії - під час наступу після Іловайського оточення підступним агресором наших добровольчих батальйонів. У найбільш гарячому місці найнебезпечнішого сектору Д – у боях за Савур-могилу. Після цього були палаючі дороги через Амвросіївку, Ольгівку, Степанівку, Маринівку, Григорівку, які захищав воїн.

У бою під Мар’їнкою молодий захисник України отримав поранення та контузію. Проте це не похитнуло його готовності захищати Батьківщину. Після лікування у військовому шпиталі – він знову в АТО, на передовій.

За свої подвиги був відзначений бойовою нагородою від Батьківщини.

А попереду були ще Станиця Луганська, Щастя.

Загинув боєць 1 липня 2017 року підірвавшись на міні під час виконання бойового завдання в с. Піски Донецької області.

Під час траурного мітингу голова райдержадміністрації Наталія Солтановська, заступник директора Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Павло Гавриш, заступник Херсонського обласного комісара Олександр Рибіцький зазначили, що сьогодні вся районна громада проводжає в останню путь Героя, який з честю і гідністю виконав свій обов’язок, захищаючи нас і мирне українське небо, виконав його до кінця, не порушивши жодної літери військової присяги та висловили глибоке співчуття рідним і близьким у зв’язку з тяжкою втратою.

Після панахиди бойові побратими та земляки загиблого вшанували пам’ять Володимира залпами військового салюту та виконанням Державного Гімну України.

Корисні посилання