Литовська компанія NEVDA представила на Херсонщині інноваційний проект «Моя школа»

30.01.2019 11:14:33
Литовська компанія NEVDA представила на Херсонщині інноваційний проект «Моя школа»

Сьогодні, 30 січня, представники литовської компанії NEVDA зустрілись із заступником голови облдержадміністрації Андрієм Балонєм та представили інноваційний проект «Моя школа», з сучасними освітніми технологіями.

За словами керівника Егідіуса Гайдамавічуса проект «Моя школа» передбачає для школярів електронну систему оцінок, розкладу та відвідування.

«Це не тільки оцінки та план навчання, це життя школи і після уроків, повний контроль батьків за навчальним процесом, тобто проект повністю охопить життя школи і що навколо неї», - підкреслив, презентуючи програму Егідіус Гайдамавічус.

Проект «Моя школа» литовські партнери презентували директорам загальноосвітніх закладів області. Він був  розроблений ще в 2004 році, але  може бути сьогодні корисним  для учнів, батьків та вчителів.

Програма є безпечною у використанні, наголошують литовські фахівці, вона перекладена на українську мову, адаптована до українських законів і доступна кожному, хто має браузер.

Під час презентації проекту представники литовської компанії наголошували, що зацікавлені у співпраці з нашою областю та відкриті до будь-яких пропозицій.Корисні посилання