Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”

09.04.2024 10:40:13
Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України. Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики.

Сервіс запущено 20 березня 2024 року командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.

“Єдина ветеранська лінія” є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години. За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці надають консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів. З початку запровадження роботи телефонної лінії операторами зареєстровано понад 700 звернень.

Найбільше звернень було зафіксовано щодо правової допомоги, охорони здоров'я, фінансової допомоги, отримання статусів учасника бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни, грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення, оформлення пільг для оплати житлово-комунальних послуг.

Зважаючи на затребуваність запровадженого сервісу та актуальність порушених питань, задля всебічного інформування ветеранів війни, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України щодо можливості отримати ними консультації з нагальних питань, просимо сприяти у виготовленні та поширенні у будівлях обласної військової адміністрації, органів місцевого самоврядування, центрах надання адміністративних послуг, вокзалах, ветеранських просторів та хабів, місцях громадського скупчення, на зовнішніх носіях реклами тощо, інформаційних матеріалів, розміщених за посиланням.

Міністерство у справах ветеранів УкраїниКорисні посилання