Міністр оборони України Олексій Резніков відвідав Херсонщину

13.11.2021 13:56:42
Міністр оборони України Олексій Резніков відвідав Херсонщину

Сьогодні, 13 листопада, із робочим візитом на Херсонщині перебуває Міністр оборони України Олексій Резніков. Разом із головою облдержадміністрації Геннадієм Лагутою вони відвідали військове містечко №39 у м. Скадовськ, де розміщена в/ч А0878.

Міністр оборони України Олексій Резніков зазначив, на новій посаді почав фактичне очне знайомство із військовими частинами ЗСУ. Саме з такою метою він відвідав і Херсонщину.

Під час перебування у військовому містечку Міністр оборони обговорив із військовими проблемні питання. Окрім того, командуванням військовоії частини був представлений перспективний план розбудови містечка в три етапи за стандартами НАТО.

Як підкреслив голова Херсонської облдержадміністрації Геннадій Лагута, розбудова саме цієї території має важливе значення не лише для нашої області, а й всієї країни:

«Військова частина має вихід до берегової лінії,  що має велике значення для оборони України. Тож наше завдання зробити все, аби військовослужбовці мали сучасні умови для несення служби і життя у містечку разом із своїми родинами. Обороноздатність України - першочергове завдання».

Міністр оборони України зазначив, військовому містечку у Скадовську - бути. Вже наступного року планується виділити біля 60 млн грн на його розбудову.Корисні посилання