Місцеві громади отримали 52 мільйони гривень за нерухомість херсонців

28.10.2019 14:22:15
Місцеві громади отримали 52 мільйони гривень за нерухомість херсонців

За три квартали 2019 року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 52,1 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 8,1 млн. грн. перевищує минулорічний показник. Про це повідомили спеціалісти  управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Більша половина – 38,5 млн. грн. або 73 відс. від загальної суми надходжень сплатили суб’єкти господарювання - юридичні особи Херсонщини. Це на 3,8 млн. грн. перевищує минулорічний показник. Фізичні особи - громадяни перерахували 13,6 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це у півтора рази більше ніж торік.

Рекордними стали внески громадян, які перебувають на обліку Херсонського управління – 31,7 млн. гривень. Платники Новокаховського та Генічеського управлінь перерахували по 10,4 млн. грн. та 10 млн. грн. податку на власну нерухомість відповідно. 

Нагадаємо: в 2019 році власники нерухомості - фізичні особи  сплачують податок на нерухоме майно  за  2018 рік за ставками, які діяли у минулому році. З метою правильного обчислення податку та у разі виявлення розбіжностей запрошуємо громадян до податкових інспекцій за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо об’єктів та розміру площі нерухомості, що перебувають у їх власності.

За інформацією прес-служби Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.СевастополіКорисні посилання