м. Херсон: відбувся щорічний конкурс «Пожежний експрес»

20.11.2019 07:48:44
м. Херсон: відбувся щорічний конкурс «Пожежний експрес»

19 листопада у Херсоні відбувся щорічний відкритий конкурс молодших школярів «Пожежний експрес». Його учасниками стали учні перших та других класів з 12-ти шкіл Дніпровського району обласного центру. Традиційно змагання проходять у дитячому кафе-клубі «Золотий ключик». Організатори дитячого заходу - клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи разом з обласною організацією Добровільного пожежного товариства та обласною Держслужбою з надзвичайних ситуацій.

Юні учасники «Пожежного експресу» змагалися в двох конкурсах: «Розминка» та «Домашнє завдання». Готуючись до конкурсу, діти та їх вожаті відвідували заняття Школи безпеки в Херсонському Центрі позашкільної роботи, самостійно вивчали правила пожежної безпеки, разом з батьками та педагогами створювали наочність для тематичних виступів, зі своїми вожатими та педагогами оновлювали куточки протипожежної безпеки.

Виступи усіх учасників підтвердили, що діти старанно готувалися до конкурсу, демонструючи гарні знання з пожежної безпеки. За сумарним результатом перемогу отримали одразу дві команди: ЗОШ №52 та ЗОШ №18. Друге місце у конкурсі посіли юні рятівники ЗОШ № 53 та №39, а третіми стали учні ЗОШ №36 і №48. Усі команди були заохочені почесними грамотами та пам’ятними кубками.

Корисні посилання