м. Скадовськ: відбулись навчання з гасіння умовної пожежі на судні

15.02.2019 08:08:14
м. Скадовськ: відбулись навчання з гасіння умовної пожежі на судні

14 лютого на території Скадовської філії дочірнього підприємства "Адміністрація морських портів України" відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі на морському судні.

За тактичним задумом внаслідок вогневих робіт у машинному відділенні буксиру виникла пожежа та є постраждалий, який самостійно не має змоги покинути машинне відділення. Пожежа поширюється по судну, загрожуючи розгерметизації паливного бункеру об’ємом 45 куб. м.

До гасіння умовної пожежі залучалися два відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини та пожежна команда чергової вахти морського буксиру.

По завершенню навчань начальник Скадовського районного сектору обласної ДСНС Дмитро Турченко наголосив: «Об'єкт за своїми параметрами не з простих і всі учасники професійно справилися з відпрацюванням варіантів тактичних можливостей під час гасіння пожежі такого формату».

Також особовим складом 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини було перевірено роботу стаціонарного лафетного ствола на новому пожежному автомобілі.

Корисні посилання