Майже всі херсонці внесені до Державного реєстру платників податків

30.08.2016 16:54:59
Майже всі херсонці внесені до Державного реєстру платників податків

З початку 2016 року за «ідентифікаційним кодом» до Центру обслуговування платників Херсонської ОДПІ звернулись 9 тисяч громадян України. Загалом з обласного центру у державному реєстрі фізичних осіб зареєстровано 343 тисячі платників податків.

В окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім’ям, по-батькові, серією та номером паспорту обліковується 498 херсонців. Це громадяни, котрі відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків, зокрема, через свої релігійні та інші переконання.

Реєстраційний номер облікової картки є обов’язковим для використання підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, включаючи установи Національного банку України, комерційні банки та інші фінансово-кредитні установи в разі виплати доходів, з яких утримуються податки та інші обов’язкові платежі, укладення цивільно-правових угод, предметом яких є об’єкти оподаткування та щодо яких виникають обов’язки сплати платежів, відкриття рахунків в установах банків. Обов’язкове використання реєстраційного номера облікової картки необхідне фізичній особі, якщо вона є засновником юридичної особи.

Дані про реєстраційний номер облікової картки на прохання платника податків можна внести до паспорта платника податків.

Корисні посилання