Малі екологічні гранти для органічного та звичайного виробництва

02.04.2019 14:11:41
Малі екологічні гранти для органічного та звичайного виробництва

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва спрямовує 125 тисяч канадських доларів на екологічні проекти

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголошує про відкриття нової грантової програми – «Малі екологічні гранти».

Бюджет всієї грантової програми 125 тисяч канадських доларів.

UHBDP бачить серед учасників програми:

  • Виробників меду,овочів, фруктів, ягідта інших плодоовочівз органічною сертифікацією,
  • виробниківмеду,овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів,
  • постачальників обладнання та IT-інструментів.

Обов'язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Для кого?

Грант можуть отримати:

  • виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей,
  • виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей,
  • постачальники ICT обладнання та інструментів без обмеження локації бізнесу.

Обов'язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Яка мета грантів?

  • засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов'язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу);
  • засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов'язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких в тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках впровадження нових засобів виробництва);
  • для постачальників IT обладнання та інструментів – доробка існуючого обладнання/сервісу, що вирішує проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов'язані з навколишнім природним середовищем.

Які очікувані результати?

UHBDP очікує, що в результаті реалізації екологічних грантів, грантоотримувачі знизять навантаження на навколишнє природнє середовище, отримують додаткову вартість продукції.

Як взяти участь у конкурсі грантів?

У довільній формі за адресою [email protected] надішліть запит на участь у програмі та отримайте доступ до онлайн тренінгів.До 19 квітня 2019 пройдіть онлайн тренінги для кращого формулювання своєї ідеї.За порадами щодо заповнення анкет та формулювання ідей звертайтеся до партнерських організацій UHBDP.

Який термін подачі заявок на отримання гранту?

З 1 по 19 квітня заповніть електронну заявку, яка надійде на адресу, з якої зроблено запит на участь.Заявка автоматично відправляється на адресу Проекту.

Хто розглядає заявки?

Всі заявки будуть розглянуті комітетом MEDA.

Коли оголоситимуть результати грантового конкурсу?

Очікується, що результати конкурсу будуть оголошені на сайті uhbdp.org та на сторінці Проекту у Facebook до вересня 2019 року.

Контактний телефон – 095 43 03 888.

Корисні посилання