Маленьким херсонцям презентували виставу «Малюк і Карлсон»

21.05.2018 13:46:31
Маленьким херсонцям презентували виставу «Малюк і Карлсон»

21 травня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Мартіном Хагстрьомом відвідав виставу «Малюк і Карлсон», яку презентували маленьким херсонцям у рамках ХХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». 

Режисер постанови – Катерина Слажнєва, художник-постановник – заслужений художник України Ольга Гоноболіна.

«Сьогодні завдяки активній підтримці пана посла та пана консула ми маємо змогу переглянути цю чудову постановку. Великі проекти розпочинаються з духовного збагачення. Це не перший приклад співпраці з Королівством Швеції, ми також працюємо у напрямку оснащення Херсонського онкодиспансеру медичним обладнанням. Впевнений, що ми покращимо життя жителів області», – зазначив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

«Я вчетверте на Херсонщині, це показник того, що наші зв’язки дуже тісно та гарно розвиваються у всіх галузях. Не зупиняємося і йдемо далі! Ми у Швеції серйозно відносимося до розвитку дитячої культури, підтримуємо її і хочемо поділитися цим з Україною», – прокоментував Мартін Хагстрьом.

Генеральний директор – художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Олександр Книга розповів, що ідея створити спільний проект-виставу народилася минулого року під час фестивалю «Чорноморські ігри».

Підтримку для її реалізації також надав Почесний консул Королівства Швеції у місті Каховка Карл Стурен, який зауважив, що немає нічого більш чудового, ніж дитячий театр.

Наприкінці Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Мартін Хагстрьом вручив директору Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки Ганні Бардашевській подарунок – книги для маленьких відвідувачів книгозбірні.Корисні посилання