Медичних працівників Каховщини привітали із професійним святом

21.06.2016 10:50:09
Медичних працівників Каховщини привітали із професійним святом

Вже стало доброю традицією кожного року збиратись з  представниками медичної сфери Каховщини щоб висловити їм слова щирої вдячності та поваги за професіоналізм, самовідданість та щоденну наполегливу, нелегку працю.

Ось і сьогодні на передодні свята в залі районного будинку культури зібралися представники найгуманнішої у світі професії – ті хто супроводжує нас усе життя – від народження і до останньої миті – аби відзначити своє професійне свято – День медичного працівника і прийняти поздоровлення.

З найщирішими вітаннями до своїх колег та ветеранів  звернувся головний лікар Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Антонечко. В своїй промові керівник установи відзначив здобуті протягом року досягнення, висловив слова подяки трудовому колективу за згуртованість у досягненні поставлених цілей та вручив кращим медичним працівникам грамоти та подяки.

Під час заходу за плідну роботу на ниві надання медичної допомоги населенню району, вагомі досягнення в професійній діяльності подяки Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації було оголошено головній медичній сесррі Кухорук Людмилі Анатолівні, завідуючій амбулаторії ЗПМС№3 Сєновій Ларисі Анатоліївні.

Приємною миттю стало вручення диплому на право одержання обласної стипендії старшій медичній сестрі амбулаторії ЗПМС №3 Булак Тетяні Григорівні.

Привітали Каховських медиків і представники місцевої влади голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична,   представник міської влади, радник міського голови Анна Садова та виконали почесну місію, відзначивши кращих медичних працівників грамотами.

Зокрема за багаторічну сумлінну  працю,  високий професіоналізм,  особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я району та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесною  грамотою голови  районної державної адміністрації нагороджено:

Гурську Марину Віталіївну – фельдшера амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини с.Червоний Перекоп Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги;

Костирю Олександра Івановича – завідувача амбулаторії загальної практики – сімейної  медицини № 2 м.Каховка Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Керівники району  передали слава вітання та глибокої вдячності для людей в білих халатах й від  громадськості в особі керівника всеукраїнської громадської спілки «Кордон» Олександра Назарука, представників товариства воїнів-інтернаціоналістів, які за кропіткий труд та добре відношення висловили подяку керівникам та колективам медичних установ та під дружні оплески відзначили грамотами героїв свята., винуватців урочистостей.

Каховських медиків привітав й представник Херсонської обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств вручивши нагороди .

Робота у медичному закладі, це не просто робота, це майже мистецтво! А оскільки найпопулярнішим у світі мистецтвом залишається кінематограф, серед працівників центру первинної медико-санітарної допомоги на урочистостях було проведено церемонію в стилі кіно-премії «Оскар»!

Не залишилися поза увагою й ветерани праці, які без перебільшення все своє життя віддали служінню галузі охорони здоров’я і сьогодні демонструють молодому поколінню приклад великого професіоналізму та відповідального ставлення до роботи. Окрім привітань їм були вручені невеличкі пам’ятні подарунки.

Святковості заходу надавали пісенні та хореографічні дарунки від районних творчих колективів.

Медики центральної районної лікарні також урочисто відзначили своє професійне свято. Розділити свято завітав і голова районної державної адміністрації Валерій Миколайович.

Найурочистішою частиною заходу стало вручення відзнак відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 червня 2016 року № 189 за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у справу охорони здоров’я населення району  та з нагоди Дня медичного працівника.

Так, почесною грамотою голови районної державної адміністрації відзначили сестру медичну стаціонару (палатну) інфекційного відділення Каховської центральної районної лікарні Гавриленко Олену В`ячеславівну, сестру медичну анестезиста відділення анестезіології та реанімації з ліжками інтенсивної терапії для реанімаційних хворих Каховської центральної районної лікарні Горошко Клавдію Петрівну, лікаря–хірурга хірургічного  відділення Каховської центральної районної лікарні Думінця Олександра  Степановича, лікаря – невропатолога неврологічного відділення Каховської центральної районної лікарні Назарович Вікторію Вікторівну, лікаря анестезіолога відділення анестезіології та реанімації з ліжками інтенсивної терапії для реанімаційних хворих Каховської центральної районної лікарні Солодова Юрія Олександровича.

Шановні працівники медичної галузі, хочеться побажати усім вам людської щирості, любові, здоров’я, сімейного достатку, родинного тепла та добробуту! Мирного неба вам над головою та будьте щасливі!

Корисні посилання