Медики Херсонщини, які працюють із хворими на COVID-19, у повному обсязі отримали 300% надбавки

12.05.2020 10:57:36
Медики Херсонщини, які працюють із хворими на COVID-19, у повному обсязі отримали 300% надбавки

Про це на сьогоднішній селекторній нараді розповів директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Віктор Короленко.

“За березень і квітень Херсонська область повністю виплатила всі необхідні кошти нашим медпрацівникам на загальну суму близько 3,2 млн грн”, - говорить Віктор Короленко.

Також він зазначив, що з 1 квітня головним закупівельником медичних послуг є Національна служба здоров'я України, зокрема по чотирьох пакетах, що стосуються боротьби з COVID-19. Тобто для того, аби лікарі, які працюють із хворими на коронавірус, отримували зазначену надбавку, медичний заклад має підписати договір з НСЗУ.

“Департамент охорони здоров'я ОДА надав усі необхідні документи до НСЗУ з підтвердженням закладів, які мають працювати, та з переліком мобільних бригад, що проводять ПЛР-тести на визначення коронавірусу. Наразі ми знаходимося на дев'ятому місці за підписанням договорів з Національною службою охорони здоров'я України. Також зазначу, що у Херсонській області 6 з 10 медзакладів, які визначені базовими у боротьбі з COVID-19, вже підписали договори з НСЗУ”, - зазначив Короленко.

У свою чергу голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив на важливості підписання договорів з НСЗУ найближчим часом.Корисні посилання