«Мелодія серця» Світлани Бокій підтримує пацієнтів онкодиспансеру

07.11.2016 19:24:06
«Мелодія серця» Світлани Бокій підтримує пацієнтів онкодиспансеру

7 листопада в Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилась перша персональна виставка творчих робіт молодої херсонської художниці Світлани Бокій. «Мелодія серця» – так назвала майстриня виставку картин, створених в техніках олійного живопису, акварелі, гарячого та холодного батику.

Як поділилась Світлана, саме ця назва виражає всю суть її творчих робіт: «Кожне творіння пройшло через моє серце. У кожної роботи своя неповторна мелодія. На створення чергової картини може надихнути прочитана книга, пісня, фільм, картини інших художників. Зокрема, одна з картин на цій виставці створена під впливом творчості Сальвадора Далі».

На багатьох картинах яскраві, неймовірні квіти, на інших – домашні улюбленці майстрині, є й пейзажі. Багато робіт Світлани прикрашають приватні колекції в Україні та за кордоном. В 2016 році вона брала участь у Всеукраїнському фестивалі писанки, арт-перфомансі «374 Художники», обласних виставках зображувального та декоративно-вжиткового мистецтва.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За словами завідувача інформаційним відділом обласного центру народної творчості Наталі Вигоднер, Світлана Бокій – яскрава і талановита художниця. Вона однією з перших відгукнулась на заклик долучитися до арт-терапії для пацієнтів онкодиспансеру.

Про мету мистецького проекту «Галерея життя» розповіла головний лікар закладу Ірина Сокур: «Ми прагнули створити лікувальне арт-середовище для онкологічних хворих та співробітників закладу, а заодно підтримати молодих митців Херсонщини. Ми із задоволенням надаємо їм творчий простір та можливість проведення персональних виставок».OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вона зазначила, що завдяки роботам художниці зал наповнився життям, сонцем, гумором, який вже оцінили співробітники та пацієнти.

Також Ірина Володимирівна запросила усіх бажаючих на майстер-клас із акварелі від Світлани Бокій, що відбудеться 24 листопада о 14:00.

 

Корисні посилання