Мешканці Херсонщини звернулися до Юрія Гусєва під час особистого прийому громадян

13.08.2019 16:29:59
Мешканці Херсонщини звернулися до Юрія Гусєва під час особистого прийому громадян

13 серпня голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв провів особистий прийом громадян Херсонської області. До розгляду були прийняті тринадцять звернень.

Юрій Гусєв підійшов до вирішення питань людей конструктивно й одразу намагався почути, якої допомоги люди очікують від керівництва облдержадміністрації.

Мешканка смт Велика Лепетиха звернулася з проханням допомогти отримати путівку онуці для лікування та реабілітації шестирічної дитини-інваліда підгрупи «А» в Олешківському дитячому будинку-інтернаті. За незрозумілих причин та при наявності повного пакету документів переведення дитини у будинок-інтернат до сьогоднішнього дня здійснено не було.

Юрій Гусєв зауважив, що разом із Департаментом соціального захисту населення та Департаментом освіти, науки та молоді ОДА для вирішення даного питання до кінця робочого дня буде докладено максимум зусиль.

«Державні службовці повинні створювати для дітей з особливими потребами всі умови для більш комфортного життя, а не навпаки ускладнювати його», – наголосив голова ОДА і доручив профільним Департаментам невідкладно приступити до вирішення питання.

Представники громади села Львове Бериславського району звернулися з проханням щодо врегулювання питання подачі води до населеного пункту, адже з лютого 2019 року жителі фактично не отримують якісного водопостачання.

Юрій Гусєв пояснив, що комунальне підприємство «Хвиля», яке здійснює водопостачання, знаходиться у власності сільської ради, тож тут необхідно взаємодіяти саме з органами місцевого самоврядування. А з боку облдержадміністрації буде ініційована незалежна аудиторська перевірка підприємства й використання коштів сільською радою.

Проблема невиконання сільським головою своїх повноважень, у тому числі використання коштів на ремонт дитячого садка «Казка», який не працює впродовж 10 років, хвилює громаду села Кринки Олешківського району. Люди впевнені, що кошти використовуються неефективно. Тож голова ОДА Юрій Гусєв домовився з жителями села про особистий візит для перевірки стану будівлі садочка й ходу проведення ремонтних робіт.

Мешканка Херсона звернулася з проханням отримання одноразової матеріальної допомоги для розрахунку за борги по електропостачанню власного житла. Її заяву було прийнято до розгляду відділом роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації.

На звернення ряду громадян від голови обласної державної адміністрації будуть направлені листи на ім`я голови Херсонської міської ради з рекомендаціями щодо розгляду питань, з якими звернулися люди.

Серед таких: вирішення питання приватизації житла подружжя, яке мешкає по вулиці Університетська, 173А; отримання житла жінки-інваліда, яка проживає в будинку «гнучкої конструкції» по вулиці Будівельників, 11; відселення мешканців з аварійного будинку «гнучкої конструкції» по вулиці Л. Заменгофа, 4Г.

Окрім того, громадяни звернулися зі скаргами на бездіяльність правоохоронних органів у межах їх компетенції. Юрій Гусєв запевнив, що готовий розібратися у ситуації та відреагувати на невиконання службових обов`язків представниками органів Національної поліції України.Корисні посилання