Мешканцям Верхньорогачицького району представили нового голову РДА

29.11.2019 13:14:55
Мешканцям Верхньорогачицького району представили  нового голову РДА

29 листопада 2019 року, у сесійній залі засідань відбулось представлення нового голови Верхньорогачицької райдержадміністрації.

Згідно розпорядження № 416/2019-рп Президента України Володимира Зеленського ним став Євген Ларченко.

Представляти нового очільника району приїхав перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, який зачитав розпорядження Президента України «Про призначення Є.Ларченка головою Верхньорогачицької районної державної адміністрації Херсонської області» та вручив новому очільнику відповідне посвідчення. Крім того, Дмитро Стефонович висловив слова вдячності попередній голові РДА Наталії Тарасовій за зроблену протягом багатьох років роботу на благо району. У свою чергу, Наталія Тарасова подякувала всім за співпрацю та побажала наснаги й успіхів новопризначеному очільнику району в подальшому розвитку краю.

Голова районної ради Геннадій Нестеренко запевнив у продовженні активної співпраці з новим керівником.

У своєму виступі Євген Ларченко подякував за виявлену довіру і висловив свою готовність працювати задля розвитку Верхньорогачицького району.

«Очолити Верхньорогачицький район це велика честь і в той же час це велика відповідальність. Я розумію, що на сьогоднішній день в державі впроваджуються реформи, які ввійдуть в історію. Ці реформи йдуть по всій країні, вони повинні пройти в кожному її населеному пункті. Саме від нас з вами залежить як ці зміни будуть проведені і у Верхньорогачицькому районі. Я прийшов у владу захищати не свої власні інтереси, не інтереси окремих громадян, політиків чи бізнесменів, а захищати інтереси кожного пересічного громадянина Верхньорогачицього району», - підкреслив у своєму виступі Євген Анатолійович.

ДОВІДКА

Євген Анатолійович Ларченко народився 31 березня 1983 року в селищі Велика Лепетиха Великолепетиського району Херсонської області. Випускник Херсонського національного технічного університету (2005). Трудову діяльність розпочав у 2005 році з посади провідного спеціаліста відділу надання соціальних послуг Великолепетиського районного центру зайнятості. У 2006 році переведений на посаду начальника відділу взаємодії з роботодавцями Великолепетиського районного центру зайнятості. З 2008 року переведений на посаду заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг Великолепетиського районного центру зайнятості. Наступні три роки обіймав дану посаду.

З 2011 року працював у фермерському господарстві «Зоря» спочатку інженером з логістики (2011 рік), потім завідувачем господарства (2012-2014 роки), заступником голови-завідувачем господарством (2015-2016 роки), із 2017 року і до призначення на посаду голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації очолював фермерське господарства «Зоря».

 

Корисні посилання