Ми – молоді українці!

30.06.2015 12:33:25
Ми – молоді українці!
 
28 червня 2015 року Скадовщина відзначила День молоді. Свято традиційно святкують в останню неділю червня відповідно до указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 “Про День молоді”.
О 19.00 на майданчику Парку розваг розпочалась розважально-пізнавальна програма «Живи у пісні й в добрих справах, чарівна молодість моя». Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. 
 
Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.
 
Як зазначила у своєму вітанні перший заступник голови Скадовської райдержадміністрації Ольга Миронець: «Турбота про молоде покоління є важливою частиною держави. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни. Молодим варто вже сьогодні думати про те, як будувати Україну завтра, бо, зрештою, майбутнє належить вам».
 
Ведучі заходу – Наталія та Роман подарували глядачам не тільки гарний настрій, а й залучили молодь до ігор та конкурсів. 
 
Скадовчани та гості міста побачили справжній творчий калейдоскоп талантів: пісні від солістів-вокалістів Скадовського районного будинку культури та Центру дитячої та юнацької творчості, танцювальні номери народного хореографічного колективу «Провінційний балет», народного колективу «Веселые ребята» та хореографічного дуету «Black Style», а окрасою концерту стали молоді таланти, випускники народного колективу бального танцю «Каравела» – Микола Березюк та Катерина Сомченко.
 
Концерт завершився, але енергії у молоді – хоч відром зачерпуй! 
Святкувати продовжували і після закінчення концерту, бо той молодий, у кого серце молоде! А молодість не знає сну!
 
З Днем молоді та Днем Конституції, дорогі скадовчани! 

Корисні посилання