Ми пам'ятаємо тебе, Афганістане…

16.02.2018 14:27:31
Ми пам'ятаємо тебе, Афганістане…

Український народ, підтримуючи зв’язок поколінь, віддає глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам і службовцям, які пройшли вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих точках» планети.

Щороку 15 лютого ми відзначаємо річницю виводу військ з Афганістану, вшановуємо пам'ять та подвиги  воїнів-інтернаціоналістів.

На квітучий Каховщині вже стало доброю традицією вітати наших земляків – ветеранів бойових дій в Афганістані, щирою піснею, теплими словами вдячності, гордості та поваги. Отже сьогодні  в рамках святкування 29-ї річниці виведення військ з Афганістану відбувся  фестиваль воєнно-патріотичної пісні «Пам'ять»

В залі районного будинку культури зібралися воїни-інтернаціоналісти, учнівська молодь та громадськість аби вшанувати гідних синів нашої Батьківщини, тих, які не просто на словах знають, що таке – виконувати свій військовий обов’язок самовіддано, чесно та героїчно.

Вшанувати своїх співвітчизників прийшли представники районної влади- голова районної ради Тетяна Тертична та заступник голова районної державної адміністрації Ольга Вакулич. Слова привітань від них були щирими та теплими, лунали слова глибокої шани та поваги за те, що і нині залишаються вірними солдатській дружбі та є справжнім прикладом патріотизму для нинішніх захисників

Керівники району за активну громадянську позицію, участь у військово-патріотичному вихованні сільської молоді та з нагоди пам’ятної дати вручили ветеранам – інтернаціоналістам Боєву Георгію Івановичу, Мельничуку Валерію Андрійовичу, Яковенку Сергію Анатолійовичу грамоти.

Зі святом ветеранів привітав й голова Каховського  районного товариства воїнів-інтернаціоналістів Констатнтин Мєшков, згадавши ті часи, коли вони з побратимами виконували свій бойовий обов'язок на території інших держав й зауваживши, що для кожного з них 15 лютого – пам’ятна дата на все життя. Громадський активіст висловив щирі слова подяки меценатам та організаторам заходу, вручивши їм нагороди.

Воїнів-інтернаціоналістів та гостей фестивалю вітали перлинами творчості культурно-мистецької ниви Каховщини. Творчі дарунки та щирі побажання від усього серця звучали від талановитих земляків та аматорських колективів художньої творчості: Володимира Бондаренка, Валентини Нікітіної, Кирила Доценка, Галини Скрипніченко, хореографічного колективу «Веселушки» Каховського Центру народної творчості, ЦДТ, дитячого будинку «Радість», народного вокального ансамблю «Червона калина», хореографічного колективу «Світлячок» Каховського Центру дитячої творчості, чоловічих вокальних  ансамблів «Соколи» Зеленопідської територіальної громади та «Каховські зорі» Каховської міської ради ветеранів.

У рамках святкування 29-ї річниці виведення військ з Афганістану, вже традиційним стало проведення дитячого конкурсу малюнків «Ми за мир, ми проти війни». Отже на останок фестивалю Костянтин Мєшков нагородив переможців конкурсу та усіх учасників фестивалю воєнно-патріотичної пісні «Пам'ять» .

Під бурхливі оплески захід закінчився колективним фото воїнів-афганців з учасниками концерту.

Невід’ємною частиною заходу стала виставка дитячих малюнків, фотографій та експонатів Другої Світової війни , яку усі охочі мали змогу переглянути у фойє рай будинку культури.

Корисні посилання