«Ми всі твої діти, Земля!»

05.12.2016 13:38:19
«Ми всі твої діти, Земля!»

За ініціативи  громадської  організації «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона» першого грудня у Херсонському  ясла-садку  №82 Херсонської міської ради відбулася благодійна акція «Ми всі твої діти, Земля!», до участі в якій було запрошено дітей-дошкільників з особливими потребами та їх батьків мікрорайону Корабел і вихованців Херсонського ясла-садка №37 компенсуючого типу Херсонської міської ради.

Мета  заходу –  сприяння обміну досвідом педагогів для забезпечення якості дошкільної освіти, бажання вкотре привернути увагу суспільства до дітей з особливими потребами, і головне – надати таким дітям можливість відчути себе рівними, такими ж, як і їх однолітки, розширити їх коло знайомих, друзів, дати впевненість в тому, що їх люблять і чекають не лише в сім’ї та в своєму дитячому садочку, а і в інших садках вони бажані гості.

На думку членів Асоціації, важливо показати оточуючим, що дива трапляються не лише в день Святого Миколая, а й у інші дні. Малята залюбки брали участь у проведенні дослідів, пісочній терапії, емоційно реагували на концертні виступи однолітків та казкову атмосферу. Зроблено ще один крок до знайомства дітей з довкіллям та покращення  їх адаптації  до життя в соціумі.

Корисні посилання