Михайло Мельник взяв участь у командно-штабних навчаннях

27.05.2014 18:00:00

Сьогодні, 27 травня 2014 року, заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Мельник взяв участь у командно-штабних навчаннях керівного складу органів управління Голопристанського району при виникненні надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 27 травня 2014 року, заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Мельник взяв участь у командно-штабних навчаннях керівного складу органів управління Голопристанського району при виникненні надзвичайних ситуацій. 
«Такі навчання проводяться один раз на 5 років. Вони є дуже важливими для всієї області, оскільки дають змогу вдосконалити навички керівників усіх рівнів у приведенні підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням», – сказав Михайло Мельник та нагадав про те, що відповідальність за проведення заходів щодо забезпечення належного стану техногенної безпеки у дорученій адміністративно-територіальній одиниці несе голова районної державної адміністрації.
Також заступник голови облдержадміністрації відзначив, що всі нагальні проблеми та питання, які можуть виникнути під час проведення навчань, потрібно вирішувати відразу, в робочому порядку з управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації та управлінням ДСНС в області. 
«Сьогодні не повинно залишитися жодного не з’ясованого питання, навіть найдрібніші питання та проблеми, які можуть виникнути під час навчань, повинні бути вирішеними негайно», – наголосив Михайло Мельник та побажав усім учасникам успіхів та досягнень навчальних цілей командно-штабних навчань. 
Довідка. Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2014 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації 05 березня 2014 року за №124 сьогодні з органами управління та силами цивільного захисту району почалося командно-штабне навчання за темою «Дії органів управління та сил реагування Голопристанського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій природного (техногенного) характеру і подолання їх наслідків».
Навчання проходять у два етапи: 
1) дії органів управління та сил реагування району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій природного (техногенного) характеру;
2) організація підготовки та проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, спрямованих на зниження рівня можливих втрат.
Участь у навчаннях беруть: керівний склад цивільного захисту району; постійна комісія з питань ТЕБ та НС району; евакуаційна комісія району; служби цивільного захисту району; установи та організації району; об’єкти господарської діяльності.

Корисні посилання